Parę słów o mnie | o blogu
Jestem dwudziestoparoletnią mężatką, która znalazła szczęście. Na co dzień dużo się uśmiecham, optymistycznie podchodzę do codzienności i często wybiegam z planami zbyt naprzód. Cenię sobie porządek i lubię mieć wszystko poukładane, nie tylko w życiu.

Zawodowo pracuję jako urzędnik, a po godzinach nie rozstaję się z klawiaturą, realizując copywriterskie zlecenia. Pisanie jest częścią mojego życia, lecz tutaj nie znajdziesz biznesowych pouczeń. 

Obowiązkowym elementem każdego dnia jest dla mnie kawa i modlitwa, chociaż o tym drugim zdarza mi się niestety zapomnieć. Każdego dnia staram się dostrzegać nawet najbardziej banalne, szczęśliwe chwile i wierzę, że ich kolekcjonowanie daje sporo radości.

Lubię inspirować i przemycać kobiecość gdziekolwiek się da. Tutaj znajdziesz konkretną jej dawkę.Day with coffee to blog lifestylowy. Miejsce, w którym Cię zainspiruję, zmotywuję i porozpieszczam dobrą kawą oraz sielskim życiem na wsi.

Przeczytasz tutaj o dobrej, a może nawet wzorowej organizacji, wzbogacisz swój zeszyt z przepisami prostymi posiłkami czy zobaczysz jak to jest pracować w domu. Zainspiruję Cię do pozytywnego myślenia i subtelnej kobiecości, którą uwielbiam, a w wolnej chwili polecę dobrą lekturę na relaksujący wieczór. 

Podążaj za poszczególnymi kategoriami i znajdź to, co interesuje i odpowiada Ci najbardziej. 


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, albo po prostu zagadać- napisz: daywithcoffe@gmail.com

Copyright © 2014 Day with Coffee | lifestyle blog , Blogger