Parę słów o mnie | o blogu


blog lifestyle


Jestem dwudziestoparoletnią studentką. Na co dzień dużo się uśmiecham, optymistycznie podchodzę do codzienności i często wybiegam z planami zbyt naprzód. Cenię sobie porządek i lubię mieć wszystko poukładane, nie tylko w życiu.

Na moją codzienność składa się również praca zdalna, z której czerpię nie tylko korzyści finansowe. Pisanie jest częścią moich zadań, lecz tutaj nie znajdziesz biznesowych pouczeń. 

Obowiązkowym elementem każdego dnia jest dla mnie kawa i modlitwa, chociaż o tym drugim zdarza mi się niestety zapomnieć. Marzę o stworzeniu szczęśliwej rodziny i znalezieniu własnego miejsca w świecie, a z bardziej błahych rzeczy- o ciśnieniowym ekspresie do kawy, bez której dzień się nie liczy!

Lubię inspirować i przemycać kobiecość gdziekolwiek się da. Tutaj znajdziesz konkretną jej dawkę.Day with coffee to blog lifestylowy. Miejsce, w którym Cię zainspiruję, zmotywuję i porozpieszczam dobrą kawą oraz pięknym Krakowem. 

Przeczytasz tutaj o dobrej, a może nawet wzorowej organizacji, wzbogacisz swój zeszyt z przepisami prostymi kombinacjami czy zobaczysz jak to jest być pracującym studentem. Zainspiruję Cię do pozytywnego myślenia i subtelnej kobiecości, którą uwielbiam, a w wolnej chwili polecę dobrą lekturę na relaksujący wieczór. 

Podążaj za poszczególnymi kategoriami i znajdź to, co interesuje i odpowiada Ci najbardziej. 


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, albo po prostu zagadać- napisz: daywithcoffe@gmail.com

Copyright © 2014 Day with Coffee | lifestyle blog , Blogger