Parę słów o mnie | o blogu


blog lifestylowyPrywatnie jestem dwudziestoparoletnią mężatką i mamą dwójki maluchów. Na co dzień dużo się uśmiecham, optymistycznie podchodzę do codzienności i często wybiegam z planami zbyt naprzód. Cenię sobie porządek i lubię mieć wszystko poukładane, nie tylko w życiu. 

Zawodowo jestem marketingowcem w dużej firmie. Równolegle prowadzę własny biznes. Jestem copywriterem-freelancerem. Pisanie jest częścią mojego życia, a przedsiębiorcze wątki znajdziesz w zakładce BIZNES

Aktualnie przebywam na drugim w moim życiu "urlopie" macierzyńskim. Moją codziennością jest opieka nad dwójką maluchów - niespełna 2 letnią dziewczynką i niemowlakiem. Chętnie pokażę Ci tutaj, jak to jest być mamą po raz drugi, kiedy dzieci dzieli zaledwie 20 miesięcy. 

Obowiązkowym elementem każdego dnia jest dla mnie kawa i modlitwa, chociaż o tym drugim zdarza mi się niestety zapomnieć. Każdego dnia staram się dostrzegać nawet najbardziej banalne, szczęśliwe chwile i wierzę, że ich kolekcjonowanie daje sporo radości.

Lubię inspirować i przemycać kobiecość gdziekolwiek się da. Tutaj znajdziesz konkretną jej dawkę.Day with coffee to blog lifestylowy. Miejsce, w którym Cię zainspiruję, zmotywuję i porozpieszczam dobrą kawą oraz sielskim życiem na wsi. Znajdziesz tu także wpisy o tematyce parentingowej, choć sam blog parentingowy w pełni nigdy się nie stanie - za bardzo lubię moją pracę i tematykę biznesową ;) 

Na blogu przeczytasz m.in. o dobrej, a może nawet wzorowej organizacji, wzbogacisz swój zeszyt z przepisami prostymi posiłkami czy zobaczysz jak to jest pracować z domu. Zainspiruję Cię do pozytywnego myślenia i subtelnej kobiecości, którą uwielbiam, a w wolnej chwili polecę dobrą lekturę na relaksujący wieczór. 

Podążaj za poszczególnymi kategoriami i znajdź to, co interesuje i odpowiada Ci najbardziej. 


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, albo po prostu zagadać- napisz: daywithcoffe@gmail.com