Parę słów o mnie | o blogu


blog lifestylowyPrywatnie jestem dwudziestoparoletnią mężatką. Mam 1,5 roczną córkę i wkrótce zostanę mamą po raz drugi. Na co dzień dużo się uśmiecham, optymistycznie podchodzę do codzienności i często wybiegam z planami zbyt naprzód. Cenię sobie porządek i lubię mieć wszystko poukładane, nie tylko w życiu. 

Zawodowo jestem marketingowcem w dużej firmie. Równolegle prowadzę własny biznes. Jestem copywriterem-freelancerem. Pisanie jest częścią mojego życia, a przedsiębiorcze wątki znajdziesz w zakładce BIZNES.

Obowiązkowym elementem każdego dnia jest dla mnie kawa i modlitwa, chociaż o tym drugim zdarza mi się niestety zapomnieć. Każdego dnia staram się dostrzegać nawet najbardziej banalne, szczęśliwe chwile i wierzę, że ich kolekcjonowanie daje sporo radości.

Lubię inspirować i przemycać kobiecość gdziekolwiek się da. Tutaj znajdziesz konkretną jej dawkę.Day with coffee to blog lifestylowy. Miejsce, w którym Cię zainspiruję, zmotywuję i porozpieszczam dobrą kawą oraz sielskim życiem na wsi. Wkrótce zostanę mamą po raz drugi i choć blog nie zmieni się na parentingowy, przeczytasz tu także wpisy o tej tematyce.

Przeczytasz tutaj o dobrej, a może nawet wzorowej organizacji, wzbogacisz swój zeszyt z przepisami prostymi posiłkami czy zobaczysz jak to jest pracować z domu. Zainspiruję Cię do pozytywnego myślenia i subtelnej kobiecości, którą uwielbiam, a w wolnej chwili polecę dobrą lekturę na relaksujący wieczór. 

Podążaj za poszczególnymi kategoriami i znajdź to, co interesuje i odpowiada Ci najbardziej. 


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, albo po prostu zagadać- napisz: daywithcoffe@gmail.com