4 rzeczy, na które w końcu sobie pozwalam siedząc w domu


seriale-netflix


Całym sercem jestem za #zostańwdomu. To dla mnie jakby oczywiste i dziękuję Bogu, że zwyczajnie mogę zostać w domu. Sytuacja jest nietypowa, ale postarajmy się znaleźć dzisiaj chociaż kilka plusów.

Jednym z nich jest na pewno czas dla siebie. O ile przy malutkim dziecku o niego trudno, tak nie wychodząc na drugi dzień do pracy i nie załatwiając wielu spraw, jest go jakby więcej. Na co sobie pozwalam, siedząc w domu?

#załóżdres


Bardzo tego potrzebowałam. Takich zwyczajnych dni w dresie. Odkąd codziennie wychodzę do pracy, zwyczajnie mi tego brakowało. Bez wyrzutów sumienia wskakuję w dres i w tym wygodnym outficie spędzam cały dzień, bez żadnych wyrzutów sumienia!

#czytajksiążki


Niektórzy powiedzą, co dziwnego w czytaniu książek? Otóż ja w końcu mam na to czas! Kiedy mała ma drzemkę, nie załatwiam miliona biznesowych rzeczy, ale zwyczajnie... czytam sobie książkę. Korzystam z darmowego konta Empik Premium na 60 dni i jak dla mnie - super! Obecnie czytam "Kółko się Pani urwało", a za mną już "Miłość w czasach zagłady". Ta druga liczyła ponad 800 stron. Jest jednak tak wciągająca, że przeczytałam ją w niecałe trzy dni!

#postawnarozwój


Kiedy nie brakuje mi jeszcze sił wieczorem, stawiam na rozwój. Nie oszukujmy się, przy etacie, małym dziecku i własnej firmie nie mam na to wiele czasu. Teraz jednak, przy #zostańwdomu, łapie każdą chwilę. W końcu mam czas przejrzeć najnowsze rozwiązania reklamowe jakie oferuje Agencja Reklamowa REKLAMA EFEKT, poszukać fajnych rozwojowych książek czy... zapisać parę stron w moim zeszycie z inspiracjami. Dacie głowę, że na co dzień nie mam na to w ogóle czasu?

#obejrzyjserial


Na koniec coś na długie, prawie wiosenne już wieczory, czyli seriale. Zwykle padam wieczorem na twarz i ostatnią rzecz o jakiej myślę to odpalenie kompa. Przy okazji #zostańwdomu nadrabiam nieco zaległości. Co polecam? Na pewno Call The Midwife, Sex Education czy nowości filomowe - Parasite i Boże Ciało. Do obejrzenia mam jeszcze ulubiony La La Land, który jest moim filmem number 1!

A Wy jakie seriale polecicie? Najchętniej oglądam te z serii lekkich i odmóżdżających ;)