Moja biżuteria na co dzień i nie tylko - gdzie się zaopatruję?
Biżuteria to dodatek, który towarzyszy mi niemalże codziennie. Najbardziej lubię minimalistyczne akcenty i nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez kolczyków wkrętek. Gdzie się zaopatruję w biżuterię? Zapraszam do wpisu!

Od niedawna moje zakupy biżuteryjne są przemyślane. Koniec z przypadkowymi zakupami, które kończą się zapchaną toaletką i brakiem pomysłu na kolejne stylizacje. Obecnie najchętniej kupuję biżuterię przez internet. Jesz szybko, wygodnie i dostępne zawsze. Główne miejsca, w których się zaopatruję to:

Aliexpress - tak! Uwielbiam tam kupować biżuterię. Mam mnóstwo modeli, większość to bardzo udane zakupy. Na Ali kupuję głównie minimalistyczną biżuterię sztuczną. Jasne, że nie posłuży mi ona przez lata, ale koszt jest na tyle niski, że mogę sobie pozwolić na właściwie dowolne modowe "widzimisie" ;)


Sklepy internetowe - tutaj przykładów jest mnóstwo. Zawsze jednak najpierw porównuję ceny, bo taka już moja natura. Nie lubię przepłacać. Sporą ofertę i ciekawy asortyment mają także hurtownie, tak jak chociażby ta hurtownia biżuterii sztucznej. Pamiętajcie, by zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale i na jakość - w końcu tego typu modele mają nam posłużyć dłużej niż te kupione za grosze na Ali!

Butiki z biżuterią - to mój wybór w przypadku biżuterii spersonalizowanej. Wyszukuję często perełki na IG i zamawiam wybrane modele. Tak było w przypadku bransoletki z koralików, w która wpletłam inicjały mojej córki. Tego typu produkty to także świetny pomysł na prezent dla najbliższej osoby!

To chyba najczęstsze miejsca, w których zaopatruję się w biżuterię. Celowo nie dodałam do listy jubilerów - tam kupuję biżuterię na wyjątkowe okazje i te, które darzę ogromnym sentymentem, a najczęściej wiążą się z wyjątkowym wydarzeniem w moim życiu.

A Wy, macie swoich faworytów?