6 propozycji na najmodniejsze naszyjniki na jesień 2019

Dodatki biżuteryjne to nie tylko wspaniałe uzupełnienie stylizacji. To również elementy, które mogą w sposób wizualny wpłynąć na sylwetkę. Dokładniej mówiąc na jej postrzeganie przez innych. Okazuje się bowiem, że umiejętnie dobrane potrafią odjąć nawet kilka kilogramów! Często również są one odzwierciedleniem przekonań ich właścicielki, czy też podkreśleniem jej statusu społecznego.

Dla kogo naszyjnik krawatka? 
Naszyjniki z przedłużeniem z założenia pasują większości kobiet. Zdecydowanie powinny po nie sięgać panie o średnim wzroście mogące pochwalić się kobiecymi kształtami. Uważać z kolei na takie modele muszą kobiety niskiego wzrostu, które mogą nimi optycznie skrócić swoją sylwetkę. Z kolei jeśli chodzi o garderobę, to warto zauważyć, że naszyjnik z przedłużeniem będzie doskonale współgrał z okrągłym dekoltem i gładkimi, jednolitymi materiałami. 


Naszyjniki podwójne dla każdej z nas!
Naszyjniki podwójne podobnie jak te z przedłużeniem pasują większości kobiet. Na modele z większą ilością zdobień powinny decydować się panie, które mają mniejszy biust. Tym o bardziej obfitych kształtach poleca się natomiast prostsze formy, które nie będą przytłaczać stylizacji. Naszyjniki warstwowe bardzo dobrze sprawdzą się w zestawieniu z gładka tuniką, czy sukienką. Pamiętać należy, by zachować ostrożność w wyborze naszyjnika, gdy ubranie posiada błyszczące aplikacje.Jaką symbolikę mają naszyjniki nieskończoność?
Nie od dziś wiadomo, że bardzo często biżuteria posiada specjalną symbolikę. W przypadku zawieszki – nieskończoność jest nią podkreślenie emocji i relacji łączącej właścicielkę naszyjnika z inną osobą lub ważną dla niej sprawą.  Naszyjnik nieskończoność jak na stronie https://esclusiva.pl/naszyjniki-nieskonczonosc  może być noszony samodzielnie lub w połączeniu z inną zawieszką. Takie zestawy nadają się do każdej stylizacji, na każdą okazję. Warto zauważyć, że dostępnych jest wiele rodzajów, ponieważ każda z kobiet jest inna. Infinity to znak, który może być szerszy lub węższy, płaski lub zaokrąglony, o równych lub różniących się oczkach. Przy oglądaniu takich zawieszek można zauważyć iż w zależności od modelu inaczej odbijają światło, a także układają się na skórze. 


Naszyjniki z wisiorkiem z bionicznym motywem - inspirowane naturą
Motywy przyrodnicze bardzo często wykorzystywane są przy tworzeniu biżuterii. Trzeba przyznać, że naszyjniki z inspirowaną naturą zawieszką prezentują się niezwykle. Prostota połączona z niebanalnym wzorem przykuwa spojrzenia i zwraca uwagę na ważne dla właścicielki naszyjnika kwestie. Z całą pewnością taka biżuteria będzie odpowiednia dla osób lubiących otoczenie przyrody, tych które chętnie uciekają poza miasto, by móc z nią obcować. Nowoczesne naszyjniki z perłami
Wielu z nas perły kojarzą się głównie ze starszymi, elegancko ubranymi kobietami, które przy ich użyciu chcą podkreślić swój dobry gust, a może także status społeczny. Zapominamy jednak, że perły mogą spokojnie nosić również młode, nowoczesne kobiety. Srebrny naszyjnik, któremu towarzyszy zawieszka z perłą to idealne rozwiązanie tak na wielkie wyjście, spotkanie biznesowe jak i koktajl z przyjaciółką. Wybierając ten rodzaj biżuterii warto zwrócić uwagę na fakt, że nie lubi ona zbytniej konkurencji. Dlatego też zamiast wzorzystego materiału lepiej postawić na jednolity, stonowany kolor. Jeśli naszyjnik jest dość okazały to stylizacji nie należy dopełniać już innymi elementami biżuteryjnymi. 


Modne naszyjniki celebrytki dla wyjątkowych kobiet – złote lub srebrne
Naszyjniki, które określa się celebrytkami mają niezwykłą cechę. Mianowicie te skromne, klasyczne łańcuszki posiadają zawieszki o szczególnej symbolice. Właśnie za to pokochały je nie tylko osoby znane z wielkiego ekranu, ale także pozostałe kobiety, które cenią sobie prostotę i elegancję. Najpopularniejszymi zawieszkami są: nieskończoność, serduszko, puzzle, koniczynka, gwiazdka jak i koła – wszystkie w ofercie https://esclusiva.pl/naszyjniki-celebrytki .Wybór konkretnej powinien zostać uzależniony od przekonań osoby mającej nosić naszyjnik jak i intencji darowanego prezentu.