4 pomysły na prezent dla kobiety, które sprawdzą się ZAWSZE!

pomysł na prezent dla żony


Prezent dla kobiety - czy to mamy, żony albo dziewczyny, u Panów budzi spory popłoch. Co warto kupić kobiecie? Zobacz listę moich pomysłów, które sprawdzą się, moim zdaniem, ZAWSZE!


BIŻUTERIA 


Zacznijmy klasycznie, choć wybór nie musi być wcale klasyczny. Biżuterii dla kobiet jest tak wiele, że na pewno znajdzie się to, co ona lubi najbardziej. W tej dziedzinie bardzo podobają mi się np. personalizowane bransoletki, modne pierścionki czy minimalistyczne naszyjniki. Możliwości jest tyle, że głowa boli! Swoją drogą, biżuteria to idealny pomysł na prezent dla żony.

KOBIECY PORADNIK


Okej, z książką czasem ciężko trafić w gusta. Dobrym rozwiązaniem są tutaj jednak kobiece poradniki. Na rynku nie brakuje "fancy" wydań w tej dziedzinie. Ja osobiście bardzo lubię takie prezenty, bo samemu na poradniki z zakresu mody/makijażu czy lifestylu jakoś pieniędzy żal... ;)

PORZĄDNY KUBEK TERMICZNY


To mój ostatni prezent urodzinowy. Strzał w dziesiątkę, bo poprzedni zwyczajnie się już wysłużył. Zanim kupisz, sprawdź opinie w internecie, poczytaj recenzje i obejrzyj testy na YT. Kup kubek, który nie przecieka, ale trzyma bardzo długo ciepło.

ETUI NA SMARTFONA


To kolejny gadżet z serii tych, na które często na co dzień szkoda kasy. Jeśli przejrzysz najnowszą ofertę w branży, na pewno szybko dowiesz się "co w trawie piszczy". Kobiety lubią takie detale, przynajmniej ja!

Co dołożylibyście do prezentów must have dla kobiety? Jest coś, co według was sprawdza się zawsze, tak jak np. kwiaty?