Share Week 2019 - miejsca w sieci, które czytam przy kawie!

share week

Dzisiaj ostatni dzień Share Week 2019. Po raz czwarty już biorę udział w tej akcji. Tym razem polecam Wam blogi, na których wpisy czytam praktycznie zawsze. Nie trzeba mnie długo namawiać. Czytam, inspiruje się i chłonę wiedzę. Wszystko przy dobrej kawie!


Trzy moje blogowe hity w Share Week 2019 to:


FREELANCE MAMA


Z wypiekami na twarzy czytam o łączeniu pracy freelancera i macierzyństwie przez Ewę, moją imienniczkę. Obecnie jestem niemalże w tej samej sytuacji, dlatego ta kobieta jest dla mnie wielką inspiracją. I motywacją do działania! Na blogu znajdziecie trochę o biznesie, freelansie i byciu mamą, ale także kuchenne inspiracje i odrobinę prywaty. Dla mnie miks idealny;)

WORQSHOP 


Kasię czytam od dawna i z chęcią obserwuję nie tylko rozwój jej bloga, ale i poszczególne etapy, przez które przechodzi w życiu. Ślub, przeprowadzka, bycie mamą... znowu bliskie mi wątki. Do tego mnóstwo inspiracji kreatywnej, bullet journal jaki lubię i praktyczne porady odnośnie zdjęć czy blogowania. Każdy znajdzie coś dla siebie!

GEEKCAT 


To raj dla przedsiębiorczych babek! Własna firma, pomysły na biznes, promowanie firmy w sieci czy marketing i social media - to tylko niektóre z tematów, jakie znajdziecie na blogu. Kopalnia inspiracji, mnóstwo praktycznych porad. Z chęcią czytam każdy nowy wpis Justyny! Dołączyłam też do jej facebookowej grupy - warto!

Lubię akcje Share Week, organizowaną przez Andrzeja Tucholskiego. Z wypiekami na twarzy czytam zawsze jej podsumowanie, odkrywając sporo fajnych miejsc w sieci. Blogi czytam najczęściej w ramach codziennej prasówki, przy kawie albo chwili wytchnienia.

share-week

Tutaj moje polecajki blogowe z poprzednich edycji:

Bierzecie udział w Share Week 2019? Co w tym roku polecacie w swojej trójce? Dajcie znać koniecznie!