Bo otulanie ma moc! Zobacz akcesoria Cocobird dla niemowląt


Odkąd mój maluszek jest na świecie, uwielbia wszelkie otulacze. Opatulony w kocyk, rożek czy kołderkę szybciej zasypia, a na twarzy maluje się błoga minka. 

Wasze maluchy też uwielbiają być otulone? Dobrze pamiętają klimat, który był w brzuszku mamy i brakuje im tego ciepełka? Zobaczcie, jakie cuda dla najmłodszych przygotowała marka Cocobird!

W moje ręce trafił rożek oraz kołderka i poduszka z wypełnieniem. Rożek to strzał w dziesiątkę, ponieważ córka lubi być noszona w tego typu gadżetach. Produkt wykonany jest z przemiłego w dotyku materiału, a całość jest bardzo dobra jakościowo. 

Kołderka i poduszka z wypełnieniem będzie natomiast świetnym elementem dziecięcego łóżeczka. Póki co mała śpi w kokonie, ale po przeprowadzce z kołyski do łóżeczka na pewno spodoba się jej nowy komplet pościeli! Obecnie produkt ten sprawdza się podczas krótkich drzemek na łóżku rodziców i w nocy, kiedy biorę małą do siebie. 


Znacie produkty Cocobird? Mnie urzekły jakością, precyzją wykonania oraz niebanalnymi wzorami. Córeczka otrzymała komplet w baleriny - to wzór jak z dziecięcych marzeń!