Wartościowe newslettery, które warto "zaprosić" do swojej skrzynki


newslettery przykłady


Założę się, że każdego dnia do Twojej skrzynki mailowej wpada kilka albo kilkanaście maili. Niektóre z nich masz "na własne życzenie" - mowa tu o subskrypcjach. W dzisiejszym wpisie chcę Ci przedstawić wartościowe newslettery, które moim zdaniem warto zaprosić do swojej skrzynki!

Lubię newslettery. Oczywiście te, które wnoszą w moją codzienność coś więcej niż konieczność przeniesienia ich do folderu "kosz". Co mi dają? Interesujące mnie wiadomości podane jak na tacy, w kapsułce. Wystarczy kliknięcie i czytam kolejną porcję wiedzy, porad czy wpisów, z którymi chcę być na bieżąco.


Moja lista TOP newsletterów to: 


1. Newsletter Agnieszki z TO SIĘ OPŁACA


Z przyjemnością dopisałam się do listy subskrybentów. Co czwartek przychodzi do mnie mail i wiem, że będę chciała znaleźć chwilę na lekturę zawartych w nim informacji. W newsletterze Agnieszki znajdziecie mnóstwo inspiracji dotyczących prowadzenia własnej firmy, blogowania czy pracy jako freelancer. Tak się składa, że wszystkie te trzy tematy są mi bliskie! Chętnie śledzę także jej poczynania w kwestii sklepu internetowego. Gdzieś tam, na długiej liście zawodowych marzeń marzy mi się własny produkt i sprzedaż online. Chłonę wiedzę!

2. Newsletter Oli z Wild Rocks


Ola to dla mnie guru Instagrama. Z chęcią przeczytałam jej #DzikoDobry Insta Poradnik i przetarłam oczy - ileż ja błędów na tym Insta robię! Powtarzam hasztagi, nie sprawdzam zasięgów i kroczę dawno utartymi schematami. Pora się obudzić. Powoli wdrażam wszelkie cenne porady i staram się dobierać hasztagi bardziej świadomie. Jeśli znajdziecie chwilę, oceńcie w komentarzach mój Instagram!

W newsletterach od Oli znajduję zawsze porcję wiedzy dla siebie i mogę być na bieżąco z jej blogiem. To mi się podoba!

3. Newsletter Doroty z bloga Kameralna


Pora na bardziej lifestylowe tematy. Jeśli chodzi o newslettery w tej dziedzinie, maile od Doroty należą do moich ulubionych. Zasubskrybowałam, bo zwyczajnie chcę być z blogowymi wpisami na bieżąco. Mnóstwo z nich mnie inspiruje i dotyka tematyki, która jest ze mną na co dzień. Do tego wiadomości od Doroty są zawsze pełne ciepła i szczere!

newslettery przykłady


4. Newsletter Ani - Niebałaganki 


To kolejny z lifestylowych newsletterów, które z chęcią czytam. I znów po to, by móc mieć wszystko "podane na tacy" z danego tygodnia. Ania podsyła często także fajne materiały, jak np. kalendarz do druku czy różne inspiracje. Zwyczajnie lubię czytać, co u niej. Może to trochę dlatego, że jest teraz, po swojej przeprowadzce, "dziewczyną z pobliskiej wsi"? ;)

5. Newsletter Agnieszki z FotoDoKwadratu


Newsletterową TOP listę zamykają wiadomości od Agnieszki, czyli coś dla fanów dobrej fotografii i porad z nią związanych. Ja w tej dziedzinie jestem totalnym amatorem. Owszem, zauważam postępy, ale wszelkie profesjonalne rady chłonę jak gąbka! W wiadomościach od Agnieszki znajdziecie także solidną dawkę darmowych zdjęć do wykorzystania, które są zawsze gustowne i klimatyczne. Polecam!

Śledząc wartościowe newslettery mogę zaoszczędzić czas - dostaję maila z najnowszymi wpisami i inspiracjami blogowymi z tematów, które mnie interesują. Z chęcią zasiadam w fotelu i rozczytuje się w kolejnej dawce wiedzy czy ciekawych wpisów, jak już dorwę wolną chwilę;)

Które z tych newsletterów znacie, lubicie i czytacie? Macie inne, godne polecenia newslettery, które trzeba znać? Dajcie koniecznie znać!