Lista celów na listopad, czyli akcja organizacja i nie tylko!


lista celów listopad


Listopad jako miesiąc nie należy do moich ulubieńców. Kojarzy mi się z chłodem, pluchą i szybko zapadającym zmrokiem. W tym roku, pierwsze dni listopada robią jednak wszystko, by go polubić! Stworzyłam więc listę celów na listopad, chodźcie zobaczyć!


1. Powrót do regularnego blogowania


Znowu tak bardzo chcę mieć rozpisane wpisy na cały miesiąc w kalendarzu google. O tak! Mam motywację do działania i zrobię wszystko, by to miejsce było dla Was jeszcze większą inspiracją. Walczę z brakiem czasu, ale nie chcę się poddawać!

2. Wywołanie zdjęć


Ten cel przewija mi się już chyba z trzeci miesiąc pod rząd, wstyd. W listopadzie mam w planach jednak zrobienie porządku ze zdjęciami. Pierwsze kroki już za mną - mam folder "do wywołania", a w nim posegregowane zdjęcia. Zastanawiam się tylko nad formą - tradycyjny album czy fotoksiążka? Co według Was sprawdza się lepiej?3. Spakowanie torby do szpitala


Haha, sama w to nie wierzę. Zaczynam 30 tc i wszystko mówi, że rozsądnie będzie spakować torbę do szpitala. Na liście zakupów mam jeszcze m.in. koszulę do karmienia i parę artykułów higienicznych oraz biustonosz do karmienia. Chcecie osobny wpis o tym, co zamierzam spakować dla siebie i dziecka? Dajcie koniecznie znać!

4. Więcej wolnych chwil dla nas


Ostatnie miesiące lecą jak szalone. Prowadząc własną firmę mam mało czasu na małe przyjemności i celebrowanie wspólnych chwil. W listopadzie mam zamiar o nie zadbać bardziej - wspólne obejrzenie ulubionego serialu, kakao z piankami czy po prostu wspólna kawa i ploteczki z mężem - takich chwil chcę w tym miesiącu więcej! Doceniacie tego typu przebłyski codzienności?
Spodobały mi się wpisy z serii listy celów i planów. Z doświadczenia wiem, że publicznie deklarując pewne kwestie jesteśmy jeszcze bardziej zmobilizowani do ich realizacji. Dopiszcie w komentarzach swoje małe cele na listopad i motywujmy się razem!