#drugiejtakiejjesieniniebędzie, czyli nowe, idzie nowe! [zdjęcia]
Kiedy piszę ten wpis, czuję mnóstwo pozytywnych emocji. Za nami piękne dni złotej jesieni. Dokładnie takiej, jaką lubię najbardziej. Jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego #drugiejtakiejjesieniniebędzie, zapraszam do lektury!

W miniony weekend (naprawdę nie wiem skąd już wziął się piątek?!) zaliczyłam prawdopodobnie ostatni jesienny spacer skąpany w cudownym słońcu. Górskie krajobrazy, które mam na wyciągnięcie ręki oraz magia kolorów wręcz mnie urzekła! Na pamiątkę mam zdjęcia w jesiennym klimacie - delektujcie się wraz ze mną!Dlaczego #drugiejtakiejjesieniniebędzie? Ten hasztag świetnie obrazuje to, co dzieje się teraz w moim życiu. Idzie nowe! Już z początkiem nowego roku do naszej rodziny dołączy nowy człowiek. Wejdziemy w Nowy Rok z przytupem, to na pewno!Ci, którzy śledzą mnie na IG pewnie nie będą zaskoczeni - tam znajdziecie mnie częściej i podejrzycie moją zwykłą codzienność.

Dlaczego Wam o tym mówię? Bez obaw, blog nie stanie się blogiem parentingowym. Jako młoda mama to raczej ja potrzebuję porad w tej kwestii. Chłonę w wolnym czasie internety, zapoznając się z zupełnie nową dla mnie tematyką. Oczekiwanie na dziecko zmienia jednak sporo w codzienności. Z każdym miesiącem zmiany te są większe, dlatego chętnie podzielę się tym z Wami na blogu.


Przede mną wszelkie przygotowania. Do Nowego Roku zostało jeszcze trochę, ale powoli zaczynam myśleć o zawartości torby do szpitala i niezbędnych zakupach. Nie należę do osób, które na wyprawkę wydadzą miliony monet. Póki co przeczesuję raczej internet wpisując frazę "minimalistyczna wyprawka dla niemowlaka".Jeśli chcecie "przeturlać" się wraz ze mną przez te ostatnie miesiące oczekiwania, zapraszam! Nie będzie nudno i nie będzie tylko o ciąży - obiecuję! Przede mną nowe wyzwania i nauka zupełnie nowej organizacji. Muszę też nauczyć się po prostu odpuszczać pewne sprawy. Prowadząc własny biznes nie jest to proste, ale jestem dobrej myśli ;)