Zakupy z cashback – jak to działa i dlaczego warto?


tipli pl


To, że zakupy internetowe ułatwiają nam życie jest już oczywiste. Ale zakupy z cashback? To na pewno wygoda i jednocześnie sposób na oszczędność. Ostatnio sama zainteresowałam się tym tematem, bo skoro często kupuję w internecie, dlaczego by nie zacząć oszczędzać?


Zakupy z cashback – o co w tym chodzi?


Okey, gdzieś już o tym słyszałam. Puściłam jednak mimo woli, nie chcąc się zagłębiać w szczegóły. Ostatnio jednak natknęłam się na Tipli.pl i wiecie co? Zwrot pieniędzy za zakupy jest prostszy niż myślałam!

Na stronie jasno wskazane są sklepy, w których za zakupy otrzymasz zwrot pieniędzy. Zanim zaczniesz buszować więc po internetowych butikach, warto wejść na nie przez stronę Tipli.pl. Dzięki temu, dokonując zakupów w danym sklepie, zyskasz częściowy zwrot pieniędzy na swoje konto. Obejmuje to także produkty, które są objęte promocjami bądź mocno przecenione!

Więc jeśli i tak kupuję przez internet, szybka i darmowa rejestracja na Tipli.pl na pewno mi nie zaszkodzi. A że mam naturę oszczędnisia, podoba mi się to jeszcze bardziej!

Sklepy, z których korzystasz na co dzień


Platforma w ofercie sklepów ma sporo interesujących pozycji. Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadła możliwość zwrotu podczas zakupu na Aliexpress, Allegro czy Empik i ZalandoLounge – robię zakupy w tych sklepach i chętnie skorzystam z opcji zwrotu pieniędzy.

W swojej ofercie platforma ma także kupony rabatowe. To kolejny bonus, na którym można zyskać. Robiąc zakupy przez internet zawsze, zanim zatwierdzę koszyk, szukam kuponów i zniżek. Tutaj znajdziecie chociażby 10% zniżkę do Wittchen czy rabaty w Smyku. Znowu sklepy, które lubię!

O czym pamiętać podczas zakupów z cashbackiem? 

    • Wyłącz tryb incognito w przeglądarce

    • zakupów dokonuj maksymalnie do godziny po kliknięciu w ofertę

    • używaj jedynie kodów i zniżek z danej platformy, nie mieszaj ich z innymi

    • uważaj na dodatki w przeglądarce, takie jak Adblock – wyłącz je na czas zakupów!


Korzystacie z takich rozwiązań? Lubicie oszczędzać i skupiacie się nawet na okazji do 10% zniżki? Ja zdecydowanie tak! Dajcie znać jak tam Wasze zakupy z cashbackiem!