Kiedy jest Dzień Chłopaka 2018? Pomysły na Dzień Chłopaka


Kiedy jest Dzień Chłopaka?

Kiedy wypada Dzień Chłopaka w tym roku? W Polsce Dzień Chłopaka obchodzimy 30. września. W tym roku będzie to niedziela. Choć Dzień Chłopaka obchodzony jest głównie przez nastolatków, coraz więcej dorosłych celebruje to małe święto. Każda okazja jest dobra, aby przypomnieć swojemu mężczyźnie, że jest dla nas ważny.


Co na Dzień Chłopaka? 

Jeśli chodzi o prezenty dla kobiet wybór jest niemalże nieograniczony. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i gustów, jednakże możliwość kupienia czegoś, co spełni marzenia nawet najbardziej wymagającej kobiety jest dużo łatwiejsza do zrealizowania. W przypadku prezentów dla mężczyzn nie musi być jednak inaczej! W internecie nie brakuje inspiracji i pomysłów na idealny prezent dla niego. Gadżety, eleganckie dodatki, bilety na mecz lub do kina, a może… coś słodkiego? Który z mężczyzn nie jest fanem słodyczy? Jeśli Twój mężczyzna jest fanem gadżetów - podaruj mu słodki gadżet z czekolady. Czekoladowy smartphone a może pad do konsoli z czekolady? Twój Chłopak będzie zachwycony i trudno będzie mu uwierzyć, że prezent jest do zjedzenia! Chcesz podarować mu coś klasycznego i eleganckiego? Postaw na oryginalność i pyszny smak - pyszne belgijskie czekoladki w gustownym opakowaniu. Elegancką szkatułkę można potem wykorzystać do przechowywania drobnych elementów i pamiątek. Jeśli Twój wybranek jest fanem motoryzacji i szybkiej jazdy wybór jest prosty - czekoladowy samochód lub czekoladowy motocykl. Niebezpiecznie słodkie BMW czy Porsche z czekolady w wersji Cabrio? A może On jest miłośnikiem starych aut z duszą? Jeśli tak podaruj mu Volkswagena Beetle’a czyli popularnego garbusa! 


Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy

Coraz częściej Dzień Chłopaka obchodzony jest także w szkołach! Podobnie jak chłopcy na Dzień Kobiet, dziewczyny przygotowują niespodzianki dla chłopców na Dzień Chłopaka. Takie małe gesty z pewnością wpłyną na świetną atmosferę w klasie. Szukasz pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka w szkole? Może czekoladowe lizaki lub małe czekoladowe autka z czekolady? Pamiętaj - nie liczy się wielkość prezentu i jego cena, a gest! Takie małe upominki z pewnością zrobią wrażenie na chłopcach z klasy! 30 września tuż tuż! Nie czekaj i już dziś znajdź idealny prezent na Dzień Chłopaka. Warto celebrować ten dzień niezależnie od wieku!