Share Week 2018 - blogi, które czytam i polecam!


blogi które warto czytać


Trwa kolejna edycja Share Week. To świetna okazja, aby podzielić się z Wami trzema najlepszymi blogami, które czytam. Wybór nie był prosty, ponieważ mam sporo blogowych ulubieńców o różnej tematyce. Wybrałam jednak te blogi, które są mi obecnie najbliższe, na które wchodzę z wielką ciekawością i które regularnie pochłaniam. Zapraszam do lektury!


To się opłaca


Blog Agnieszki Skupieńskiej wymieniam na początku, ponieważ jest dla mnie kopalnią wiedzy. Myślę, że swobodnie można go nazwać obowiązkową lekturą dla każdego freelancera i przedsiębiorczej osoby. Kiedy potrzebuję merytorycznych informacji dobrze wiem, że je tam znajdę. Wielkie dzięki Aga, zwłaszcza za Twoje wpisy o prowadzeniu własnej firmy!

Worqshop


To chyba najbardziej pozytywne miejsce w blogosferze. Kasię z Worqshop uwielbiam za uśmiech i optymistyczne podejście do codzienności. Dzięki niej uczę się doceniać małe przyjemności i celebrować cenne momenty. Z tego bloga dowiedziałam się także o Bullet Journal oraz poznałam sposoby na lepszą organizację. Polecam całym sercem!

Niebałaganka


Blog, który znałam już od dawna, ale w ostatnim czasie stał mi się jeszcze bliższy. Z chęcią czytam o przeprowadzce Ani w góry, zwłaszcza, że to moje okolice. Dzięki jej zachwytom dostrzegam piękno mojego regionu i cieszę się, że w Beskidzie Wyspowym można się tak zakochać!

blogi, które warto czytac


Założę się, że znacie te blogi i ich autorki. Te trzy kobiety są moimi blogowymi autorytetami. To miejsca, z których czerpię sporo inspiracji oraz pogłębiam wiedzę o tym, co mnie interesuje. 

Już po raz drugi biorę udział w akcji #shareweek. To świetna incjatywa, która z roku na rok ma coraz więcej zwolenników. Z wypiekami na twarzy czekam na tegoroczne wyniki :) 

blogi które warto czytać


A Wy co mi polecicie? Macie swoich ulubieńców?