Co udało mi się wymienić dzięki Wielkiej Wymianie Książkowej? Zobacz książkowe nowości!


jak-robić-dobre-zdjęcia-telefonem

Tegoroczna Wielka Wymiana Książkowa organizowana przez Save the Magic Moments i Socjopatkę to była prawdziwa frajda! Po raz drugi miałam okazję wziąć udział, ale po raz pierwszy udało mi się zdobyć tak dużo fajnych książek. Ciekawi, co udało mi się wymienić? 

Z wypiekami na policzkach opublikowałam w niedzielę rano, w pierwszy dzień Wielkiej Wymiany Książkowej, wpis z moimi propozycjami. Jak się okazało, uczestniczkom bardzo przypadły one do gustu. Mnie samą zaciekawiło mnóstwo książek i ubolewam, że po parę świetnych tytułów się spóźniłam. 

socjopatka-blog

Wymiana okazała się szalenie owocna. Zgarnęłam aż 6 nowych tytułów do mojej biblioteczki! Jeśli chodzi o samo przeprowadzenie akcji, ogromny podziw dla organizatorek. W praktyce wszystko poszło sprawnie i już po kilku dniach pierwsze książki były u mnie. 

Pytacie często, jaki był koszt wysyłki wymienionych  książek. Ja skorzystałam na poczcie z opcji "Paczka Mini", za którą zapłaciłam 10 zł, wraz z potwierdzeniem wysyłanym SMS. Kilka innych wysłałam poleconym, który był droższy (15 zł), ale to ze względu na wagę przesyłki. 


Na moją książkową półkę trafiły:


  • "Kindness Boomerang" Orly Wahba
  • "Jak być Paryżanką w Polsce" Natalii Hołowni 
  • "Twój rok z bullet bookiem" Zennor Compton
  • "Bullet book" David Sinden
  • "Zamień chemię na jedzenie" Julity Bator
  • "Fatum i Furia" Lauren Groff
bullet-journal

Obecnie czytam "Fatum i Furię", na zmianę z "Zamień chemię na jedzenie". Pierwsza powieść wciąga na maksa i cieszę się, że w końcu mam okazję ją przeczytać. Drugi poradnik to pierwsza moja książka tego typu, w której dowiaduję się mnóstwo ważnych rzeczy, jeśli chodzi o nawyki żywieniowe!

Braliście udział w tegorocznej edycji Wielkiej Wymiany Książkowej? Jeśli tak, jaki nowy tytuł sprawił Wam największą radość?