Aranżacja balkonu dla miłośników skandynawskiego stylu
Nowy Rok za pasem, choć zimy u nas nie widać ani trochę. Jako, że moimi ulubionymi porami roku jest wiosna i lato, tęsknię już powoli za cieplejszymi temperaturami i wygrzewaniem się w promieniach słońca. Aby choć na chwilę wprowadzić tutaj cieplejszy nastrój, chcę pokazać Wam inspiracje balkonowe.


Jeśli chcemy wiosną wylegiwać się na funkcjonalnym i modnym balkonie, warto pomyśleć o jego aranżacji już zimą. Umożliwi nam to rozpoczęcie sezonu balkonowego o wiele wcześniej i co więcej, pomoże zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ to właśnie zimą tego typu produkty są zwyczajnie tańsze.

Jako miłośniczka skandynawskiego stylu, pokażę Wam inspiracje z wykorzystaniem tego typu produktów. Pamiętajcie, że choćby najmniejszy metrażowo balkon można zamienić w praktyczną oazę spokoju i dodatkową przestrzeń do wypoczynku!

Jeśli chodzi o skandynawskie aranżacje balkonu sprawdzą się na pewno:

1. MEBLE OGRODOWE


Wybierzmy te w odcieniach modnego popielu bądź bieli. To typowo skandynawskie kolory, które sprawdzą się na małej przestrzeni i nadadzą całości przyjemniej lekkości. Hamak, leżak czy komplet mebli ogrodowych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają balkonowe lenistwo!

2. PARASOLE OGRODOWE


Jeśli kojarzą Ci się one z krzykliwymi kolorami i dość niestylowymi formami, zobacz najnowsze rozwiązania w tej branży. Przekonasz się, że parasol ogrodowy może nie tylko chronić przed słońcem, ale i świetnie wyglądać na balkonie!


Świetnym dodatkiem, a zarazem funkcjonalnym produktem będzie także granitowa podstawka pod parasol. To jeden z ładniejszych modeli, jaki kiedykolwiek widziałam!
Zdjęcia i ceny parasoli ogrodowych: tutaj

3. Dodatki, dzięki którym stworzysz klimatyczną aranżację


Dobrze wiesz, że balkon to nie tylko meble, ale i dodatki, dzięki którym tworzysz miejsce maksymalnie dopasowane do swoich potrzeb. Wszelkie akcesoria i dekoracje możesz dostosowywać nie tylko do określonego stylu, ale i pory roku. Z powodzeniem dodaj do aranżacji dodatki takie jak donice, maty wiklinowe czy poduszki, świece i koce. Nie zapominaj też o kwiatach, dzięki którym ożywisz każdą aranżację!Tęsknicie już za wiosną i latem? Lubicie się wylegiwać na balkonie? Dajcie znać, co koniecznie musi znaleźć się w Waszych balkonowych aranżacjach!