Odkrywamy blogosferę - 3 nowe, ciekawe blogi na Dzień Blogów!


blogi które warto czytać


Kiedy otrzymałam od dziewczyn z Najlepsza Pora i Fitkola maila o organizowanej akcji "Odkrywamy blogosferę", aż klasnęłam z radości. Właśnie tego mi brakowało! W wolnej chwili planowałam usiąść i zrobić mały research w blogosferze, aby poznać nowe, ciekawe miejsca i poszerzyć moją blogową prasówkę. Dzięki akcji dziewczyn nie dość, że zrobiłam to szybciej, to jeszcze mogę Wam polecić 3 nowe, bo dopiero przeze mnie odkryte, blogi. Dołączają one do mojej czytelniczej listy, co i Wam proponuję!


3 blogowe nowości, które odkryłam dzięki akcji:

  1. Blog Agnieszki Kudeli
Agnieszka to Wedding Planerka, żona i matka dwójki dzieci. Blog to miejsce pełne inspiracji i choć dużo na nim treści parentingowych, osoba niezainteresowana tym tematem znajdzie dla siebie mnóstwo fajnych artykułów. Najbardziej podobają mi się inspiracje wnętrzarskie oraz kategoria lifestylowa, gdzie znalazłam wiele ciekawych wpisów dotyczących fotografii, mody, zdrowia czy urody. Do tego piękne zdjęcia i bardzo estetyczna oprawa. Zdecydowanie będę czytać i polecam!

      2. Polski blog o minimaliźmie Minimal Plan

Pierwsza rzecz, która przykuwa uwagę do bloga to z pewnością jego radykalnie minimalistyczny wygląd. Brak zdjęć, czarno - białe elementy i niezmiernie prosta szata graficzna. Od razu widać, iż autorka to wielbicielka minimalizmu. O samym minimalizmie jest również ten blog. Znajdziecie tam ciekawe artykuły dotyczące m.in tego jak rzucić pracę na etacie czy sporo informacji odnośnie minimalistycznego życia. Polecam!

       3. Blog Madzi Rębowieckiej

Madzia Rębowiecka prowadzi bloga lifestylowego, a ja nie ukrywam, że właśnie takie blogi lubię najbardziej. Zaciekawiły mnie liczne inspiracje, także te modowe oraz ciekawe przepisy i urodowe nowinki. Moją uwagę przykuło także bardzo ładne logo, które świetnie pasuje do charakteru bloga. Jeśli tak jak ja uwielbiacie blogi lifestylowe, na pewno Wam się spodoba! 


blogi które warto czytać

Te 3 blogi to dla mnie zupełnie nowe, dopiero odkryte miejsca w blogosferze. Cieszę się, że mogłam poszerzyć swoje horyzonty i w końcu dodać kolejne pozycje do listy blogów, które czytam. Zachęcam Was do odwiedzin poleconych blogów - naprawdę są godne uwagi! 

Organizatorkom akcji dziękuję za zaproszenie do udziału - trafiłyście do mnie w idealnym momencie, bo potrzebowałam odświeżenia blogowej prasówki! 

blogi które warto czytać


A Wy jakie nowe blogi odkryliście w ostatnim czasie? Lubicie poznawać nowe miejsca w blogosferze czy Wasza prasówka opiewa najczęściej wśród jednych i tych samych stron?