Fotoksiążka z wakacji - dlaczego warto?


fotoksiążka printu


Wakacje się kończą, a wieczory robią się coraz bardziej chłodne. Chętniej zapalam świeczki i powracam do wielu wakacyjnych wspomnień. Tegoroczne lato było naprawdę wyjątkowe! Jak już pewnie wiecie, na miejsce naszej podróży poślubnej wybraliśmy polskie morze. Podczas wakacyjnych wojaży nie rozstawałam się z aparatem, czego efektem jest mnóstwo zdjęć. 


Po powrocie poświęciłam jeden wieczór na ich obróbkę. Klasycznie podrasowałam kontrast i jasność w programie Picasa. Te, które podobały mi się najbardziej zamieściłam w fotoksiążce Printu, dzięki czemu mamy świetną pamiątkę z podróży poślubnej i tegorocznych wakacji! Zobaczcie sami, że taka forma wywołanych zdjęć to sposób nie tylko na wywołanie wakacyjnych pamiątek, ale i niebanalny prezent na urodziny czy prezent na rocznicę ślubu.

Dlaczego warto postawić na fotoksiążkę? 


- tworzenie jej to proces, podczas którego samodzielnie dobierasz wręcz każdy szczegół. Oprawa, szablon, dodatki czy ułożenie zdjęć - wszystko to modyfikujesz według własnych upodobań, dzięki czemu możesz stworzyć wymarzony album!

- choć proces dostosowywania szablonu wydaje się skomplikowany, z pomocą wygodnego edytora w krótkim czasie przygotujesz gotowy projekt. Ja poświęciłam na to pół dnia, włączając w to wcześniejszą obróbkę zdjęć, która zajęła sporo czasu

- to świetna alternatywa dla tradycyjnego albumu. Produkt, jaki dostajesz, to w pełni dopasowany do Ciebie album, w bardzo nowoczesnej formie. Przyglądając się mojej fotoksiążce możesz zauważyć, że jest ona bardzo cienka. Mimo tego ma aż 34 strony i pomieściłam w niej wszystkie wakacyjne kadry. Na regale nie zajmie dużo miejsca, a Twoi znajomi chętnie obejrzą jej zawartość na każdej imprezie- fotoksiążka to według mnie doskonała alternatywa dla tak popularnego Project Life. To coś pomiędzy tradycyjnym albumem, w którym wklejasz wyłącznie zdjęcia, a albumem Project Life, pełnym gadżetów, które musisz zakupić. Projektowanie fotoksiążki w edytorze jest z pewnością szybsze i tańsze, a efekt indywidualnego dopasowania szczegółów, dodatków i gadżetów również możliwy!

- fotoksiążka to idealny pomysł na ciekawy podarunek. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni szablon i masz niebanalny prezent na urodziny dla mamy, prezent dla niego czy praktyczny prezent dla teściowej. Każdy z nas lubi powracać do najpiękniejszych chwil zaklętych w zdjęciach. Jeśli zgromadzisz je w ciekawej formie, na pewno sięgniesz po nie jeszcze chętniej!
Nasza fotoksiążka z podróży poślubnej zachwyciła rodziców i najbliższych. Z chęcią przejrzeli nasze wspólne, wakacyjne chwile w estetycznej i niebanalnej oprawie. Dla siebie wykonałam również minibook, czyli mały album na kwadratowe zdjęcia. Zamieściłam w nim letnie, instagramowe kadry, które przywołują wiele ciekawych wspomnień :)

fotoksiążka printu


A jak Wy podchodzicie do wywołanych zdjęć w tego typu formie? Lubicie nowoczesne fotoksiążki czy stawiacie na tradycyjne albumy? A może w ogóle nie wywołujecie wakacyjnych zdjęć?