Letnio-wiosenny miks i garść planów na przyszłośćO jakże długo mnie tu nie było! Przyznam się szczerze, że intensywność mojej codzienności mnie przerosła. Należę do tych osób, które łapią wiele srok za ogon, codziennie robią nową listę zadań i same nie wiedzą w końcu gdzie i o której godzinie mają być.


Ostatni rok moich studiów dobiega końca. Przede mną ostatnia sesja w życiu i obrona pracy. To był dość intensywny okres. Wzięłam sobie sporo na barki, ale nie żałuję! Podczas ostatniego roku studiów godziłam zajęcia dzienne z dodatkową pracą, pisaniem magisterki i byciem copywriterem pełną gębą. Tego ostatniego dalej się trzymam, a pozostałe trzy rzeczy powoli stają się wspomnieniem.Nadchodzi lato. Zdecydowanie moja ulubiona pora roku. Zaliczyłam już pierwsze truskawki i delektuję się w wolnych chwilach słonecznym Krakowiem. Spędzam prawdopodobnie ostatnie tygodnie w tym mieście, dlatego chłonę ile się da! Zaczynam coraz bardziej doceniać moją pracę zdalną. Mogę pisać dokładnie tam, gdzie chcę i kiedy chcę. Po przetestowaniu paru tradycyjnych form zatrudnienia stwierdzam, że nic nie daje tyle wolności co bycie freelancerem!

Co planuję? Jestem optymistycznie nastawiona do kolejnych miesięcy mojego życia. Wkraczam w w zupełnie nowy okres. Kończę studia i zaraz po, wręcz płynnie, przechodzę do bycia żoną. Zapowiada się fajnie, serio!

Jeśli zestawicie mój szalony tryb życia i nawał obowiązków z planowaniem ślubu to szybko zrozumiecie, dlaczego było mnie tutaj trochę mniej. Powoli podnoszę się z popiołów. Czekam z utęsknieniem na lipiec, który ma być najpiękniejszym miesiącem mojego życia! Jestem tutaj, bo pisanie to również część mojej codzienności. Uwielbiam blogować i ciężko to zmienić.

A jak Wam mija letnio-wiosenny okres?  Na zdjęciach możecie podziwiać słoneczny Kraków!