Międzymiastowa - śniadania mistrzów i klimatyczne miejsce


gdzie na śniadanie

Chyba jeszcze nigdy jadanie śniadań na mieście nie było aż tak modne. Lokalne kuszą nas coraz to lepszymi śniadaniami. Sama lubię czasem oderwać się od codzienności i odwiedzić miejsce godne polecenia. Zamawiam śniadanie, popijam aromatyczną kawę i nastrajam się pozytywnie na dzień, który wciąż przede mną.

Moje ulubione śniadaniowe miejsce? 


Latem do Krakowa zawitał nowy lokal - Międzymiastowa. Zaciekawiona poszłam więc skorzystać z oferty, dzięki której są chyba najbardziej rozpoznawali, a więc śniadania za złotówkę do dowolnej kawy.

W Krakowie Międzymiastowa jest nowością, ale z powodzeniem funkcjonuje również w innych miastach - jeśli macie ochotę, skorzystajcie! 

gdzie na śniadanie

Miejsce to szybko stało się jednym z moich ulubionych, jeśli chodzi o śniadania na mieście. Wpływ ma na to nie tylko banalnie niska cena za śniadanie, ale i forma jego podania oraz, co powinnam wymienić na początku, oryginalność serwowanych pozycji śniadaniowych.

Moja ulubiona pozycja ze śniadaniowego menu to Waffles - gofr przekładany łososiem, szpinakiem i pesto, w towarzystwie jajka w koszulce, rukoli i pomidorków cherry. I choć próbowałam pozostałych propozycji, ta zdecydowanie zajęła pierwsze miejsce!

gdzie na śniadanie


gdzie na śniadanie

Wrażenie może robić również lokalizacja - budynek Międzymiastowej przy ul. Dolnych Młynów 10 to bowiem dawna fabryka wyrobów tytoniowych, na terenie której powstaje coraz więcej dobrych lokali. W środku czeka na Was loftowe wnętrze, robiące wrażenie jeszcze niedokończonego.

Dobry design, aromatyczna kawa i śniadaniowe menu to połączenie idealne!

Przede mną jeszcze odkrycie drugiej strony tego lokalu - drinków, pizzy i innych wspaniałości, które znajdziemy w menu.


Poznaj również inne miejsca z mojej listy tych, w których można napić się pysznej kawy. Mam nadzieję, że wkrótce dołączy do nich polecana przez was często Wesoła Cafe na ul. Rakowickiej. Miałam już trzy podejścia do tego lokalu, aczkolwiek zawsze trafiałam na moment, w którym był brak wolnych miejsc.


Ja na pewno tam jeszcze wrócę, a Wy? 
Jakie śniadaniowe miejsca w Krakowie jeszcze polecacie? P.S. To żaden wpis sponsorowany. Po prostu przedstawiam Wam jedno z moich ulubionych miejsc na modne obecnie śniadania na mieście ;)