Blogi, na które zaglądam regularnie czyli #shareweek 2017


share week


Uwielbiam czytać blogi. To właśnie stąd narodziła się fascynacja blogosferą i chęć posiadania własnego miejsca w sieci. Ubolewam, że z racji licznych obowiązków mam coraz mniej czasu na leniwe, blogowe prasówki. Są jednak miejsca, które odwiedzam zawsze, kiedy pojawi się nowy wpis. Zwyczajnie ciekawą mnie kolejne treści. Najczęściej info dociera do mnie poprzez Instagram, który namiętnie przeglądam w kolejkach, podczas jazdy autobusem, na uczelni czy podczas przerw w pracy.

W ramach #shareweek2017* poznajcie moje blogowe typy. Nie są to absolutnie jedyne blogi, które czytam. To jednak miejsca, które odwiedzam zawsze z każdym nowym wpisem - stąd 3 blogi z rzeki tych, które lubię, czytam, doceniam i którym dopinguję.


 WORQSHOPJestem pewna, że większość z Was, moi drodzy czytelnicy, zdążyło już poznać Kasię i jej bloga. to absolutnie pozytywne miejsce w sieci, które szalenie mnie inspiruje. Czerpałam z niego wiedzę na temat BuJo, kiedy rozpisywałam swój pierwszy miesiąc i regularnie używałam miesięcznej wersji plannera. Bardzo lubię wpisy Kasi o planowaniu, obróbce zdjęć i inspiracjach. A, to od niej również dowiedziałam się o aplikacji do obróbki zdjęć, która jest moim numer 1 (ColorStory - polecam!)


 KAMERALNA


To miejsce, które znałam jeszcze przed założeniem własnego bloga. Od razu wzbudziło we mnie zachwyt. Dorotę i jej bloga uwielbiam za autentyczność, bardzo dobre jakościowo wpisy oraz odważne prezentowanie własnych wartości w sieci, na co nie każdego stać. Lubię podglądać jej mieszkanie, organizację, podejście do wielu ważnych tematów czy książki, które poleca. Również jestem pewna, że znacie to miejsce, ale jeśli jakimś cudem jeszcze tam nie byliście, zachęcam gorąco!

 MAKE HAPPY DAY


Blog Olgi również czytam namiętnie. Ma w sobie tyle pozytywnej energii, że przyciąga mnie za każdym razem, choć nie używam jeszcze żadnych kosmetyków naturalnych. Cenne są jednak jej porady dotyczące pielęgnacji, książkowe polecenia i świetne przepisy kulinarne. Żałuję, że nie ma takiej akcji polecającej dotyczącej InstaStory, bo wtedy Olga również byłaby w moich poleceniach. Obejrzałam chyba każde jej InstaStory i cenię ją również za autentyczność, pogodę ducha oraz umiejętność organizacji wszystkiego przy dwójce dzieci i prowadzeniu domu. Polecam Wam bloga Olgi całym serduchem!


Kasia, Dorota i Olga - jesteście absolutnie moimi blogowymi autorytetami. Zaglądam zawsze, choć nie zawsze komentuję. Inspirujecie mnie do działania, pokazujecie jak blogować z pasją i za to Was doceniam! ;)

share week


* o co chodzi w #shareweek? To akcja prowadzona przez Andrzeja z bloga andrzejtucholski.pl, dzięki której możemy polecać najbardziej cenione przez nas miejsca w sieci. Akcja trwa do 26 marca. Pamiętajcie, aby po publikacji wpisu podlinkować go również TUTAJ i wypełnić ankietę. Bez tego Wasze typy niestety nie zostaną wzięte pod uwagę podczas podsumowania akcji! (rok temu sporo z Was mnie poleciło we własnych zestawieniach (za co ogromnie dziękuję!), ale niestety nie wszyscy wypełnili formularz;) ) 


Poznaliście moje blogowe typy. Jak pewnie zauważyliście, to dość znane miejsca w blogosferze. Są to jednak blogi, które po prostu uwielbiam i czytam zawsze, najczęściej właśnie na telefonie i często przed snem (wiem, nie powinnam chodzić z telefonem do łóżka ;))


Jakie blogi Wy mi polecacie? Jeśli również wzięliście udział w tej akcji, koniecznie pochwalcie się swoim zestawieniem!