Sklepy papiernicze - gdzie się zaopatruję? Tajniki organizacji
Mój bzik na punkcie artykułów papierniczych jest jeszcze umiarkowany, choć niepokojąco się rozrasta. Uwielbiam wszelkie gadżety tego typu, a prawie każda wizyta w sklepie papierniczym kończy się jak nie nowym zeszytem, to uroczymi spinaczami. Nie myślcie jednak, że wydaję tam miliony - rozsądna cena to dla mnie istotne kryterium, na którym opieram swoje poszukiwania.

Gdzie najczęściej się zaopatruję i gdzie możecie znaleźć całkiem rozsądne cenowo artykuły papiernicze i urocze gadżety?Najchętniej robię zakupy w sklepach stacjonarnych. Lubię dany produkt dokładnie obejrzeć, dotknąć i ocenić. Póki co korzystam z możliwości, jakie daje mi Kraków - oto lista najchętniej odwiedzanych przeze mnie sklepów, z których parę z nich znajdziecie także w innych miejscach w Polsce:

1. TIGER


W Krakowie funkcjonuje od niedawna i totalnie skradł moje serce. To sklep, w którym mogłabym spędzać czas codziennie. Jak tylko jestem w pobliżu, wchodzę i przeglądam poszczególne produkty. Parę razy udało mi się wyjść z pustymi rękami, co uważam za spory sukces ;) Uwielbiam ten sklep za naprawdę korzystne ceny - do 10 zł kupicie tu mnóstwo rzeczy, które są wyjątkowo urzekające.

Mają w swojej ofercie fajny zeszyt do Bullet Journall - w kropki, za jedyne 15 zł - polecam, zwłaszcza miętową wersję.

2. HIPERMARKETY typu Auchan


Zaskoczeni? Słusznie! Jeśli do tej pory nie braliście pod uwagę hipermarketów, szukając papierniczych gadżetów, warto zmienić zdanie. Cienkopisy, kolorowe karteczki, teczki czy koszulki, taśmy i kleje - to tam wybór jest największy, a ceny moim zdaniem najbardziej atrakcyjne. Bo po co przepłacać za organizacyjne niezbędniki?


3. TK MAXX


Do działu papierniczego mam słabość, choć żeby znaleźć przyjazne ceny, trzeba szukać dość długo. Wiele propozycji przekracza mój studencki budżet, ale na promocjach czy wyprzedażach można znaleźć tam fajne i naprawdę oryginalne rzeczy. Mój aktualny zeszyt do BuJo, pochodzi właśnie z tamtąd :)

4. LOKALNE SKLEPY PAPIERNICZE


W przypadku Krakowa, z całego serca polecam dwa sklepy papiernicze zlokalizowane na ul. Krupniczej - to chyba krakowskie klasyki, jeśli chodzi o tę branżę. Bogaty asortyment i zniżka studencka, czyli to co tygryski lubią najbardziej.Zakupy papiernicze, mimo bzika w tej dziedzinie, staram się robić rozsądnie. Czasem skusi mnie wyjątkowo uroczy notes czy zeszyt, choć wiem, że w pokoju znajdą się jakieś trzy jeszcze niewykorzystane. Usilnie trenuję jednak powściągliwość, aby nie pójść z torbami.


A Wy? Jakie sklepy polecacie i gdzie zaopatrujecie się w artykuły papiernicze? Czy macie również bzika na tym punkcie?