Organizacja dla wymagających + PREZENT


organizacja czasu


Uwielbiam planować: zapisywać, ozdabiać, zbierać myśli i wypełniać powoli kolejne zadania na liście TO DO. Niezmiernie cieszy mnie więc moda na planowanie i plannery, nad których pięknem się wręcz rozpływam. 

W dzisiejszym poście przedstawiam Wam mojego najnowszego pomocnika - INSPI planner.

Rozpoczynam z nim przygodę jeszcze lepszego planowania, skupiając się zarządzaniu codziennością. Dumnie leży on na moim biurku, a ja z wielkim przejęciem zaznaczam najważniejsze daty i wydarzenia, wypełniam strony i szukam inspiracji do dalszych działań.planowanie czasuPrzedstawiam Ci 6 powodów, za które INSPI planner da się lubić:

  • ma specjalną mapę inspiracji, przez co można określić swoje cele na nadchodzący rok i wypisać je, rozkładając na kolejne miesiące
  • zawiera mnóstwo inspirujących cytatów, które motywują i wywołują uśmiech na twarzy każdego dnia
  • podgląd całego miesiąca pozwala na ogólne rozpisanie miesięcznych zadań
  • ma mnóstwo miejsca na własne notatki i przemyślenia
  • pozwala dać upust kreatywności - zdobienie, wypełnianie i dopisywanie wchodzi w grę!
  • jest plannerem z naniesionymi datami, świętami i rozpiską roczną co sprawia, że nie musisz się martwić kwestią dat Planner jest bardzo solidnie wykonany - na rogach okładki ma metalowe zakończenia, co zapobiega zniszczeniu jej podczas eksploatowania. W środku każdy szczegół jest dopracowany, a całość utrzymana w mojej ulubionej, miętowej tonacji. 

INSPI planner będzie moim pomocnikiem w planowaniu w dłuższej perspektywie czasu - nigdy nie robiłam tego w zwykłym kalendarzu, bo zwyczajnie nie ma na to miejsca, a w moim BuJo do planowania podręcznego mam rozpisane wszystko zaledwie na miesiąc w przód. 

Jest dość ciężki i raczej nie da się go nosić na co dzień w torebce, ale jako planner do organizowania w dłuższym okresie sprawdzi się doskonale! Leży na moim biurku, gdzie pracuję najczęściej i zawsze mam na oku moje plany, cele i zadania ;) 


planowanie czasu organizacja

PREZENT


  • Spodobał Ci się INSPI Planner? Kod INSPI30 (ważny do 31 stycznia) upoważnia do uzyskania 30% rabatu na zakupy w całym sklepie wydawnictwa z wyjątkiem produktów już przecenionych!

Korzystacie z plannerów? Macie INSPI planner albo innego tego typu pomocnika? Dajcie znać, co myślicie o takich produktach!