Darmowe kalendarze do wydruku na 2017 rok - przegląd blogosfery


darmowe kalendarze


Witajcie w nowym roku! Początki czegoś nowego zawsze sprzyjają planowaniu, dlatego dzisiaj przybywam z wpisem, w którym główną rolę grać będą darmowe kalendarze. Aby planować nie potrzebujecie drogich notesów i kalendarzy, a estetyczne, cieszące oko i niezwykle funkcjonalne propozycje czekają na Was w blogosferze, zupełnie za darmo. Brzmi świetnie, no nie?


Dobrodziejstwa blogosfery w postaci różności do wydrukowania odkrywałam stopniowo. Obecnie, jeśli potrzebuję inspiracji i ciekawych rozwiązań, zawsze na początku przeszukuję blogosferę i korzystam z tego, co inne blogerki tworzą specjalnie dla nas. Na co dzień planuję w Bullet Journal, czerpiąc inspiracje z internetu. Lubię mieć także kalendarze pomocnicze, na których mogę rozpisać wyłącznie sprawy związane z pracą, studiami czy blogowaniem.

Poniżej propozycje darmowych kalendarzy na 2017 rok - jestem pewna, że wśród tych funkcjonalnych i zarazem pięknie wykonanych prezentów znajdziecie coś dla siebie!

1. KALENDARZ Z MORSKIM AKCENTEM OD KAJI Z BLOGA PIAFKA.PL Każdy miesiąc rozpisany w orientacji pionowej z pomysłowym, morskim akcentem. Coś dla miłośników akwarelowych wzorów i planowania z pomysłem.

2. BIAŁO - CZARNE PLANOWANIE Z PRACOWNIĄ BAJKOWO


Karty na każdy miesiąc utrzymane w biało - czarnej tonacji. Każda opatrzona estetycznym rysunkiem. Do tego dużo miejsca na własne notatki - sprawdzi się u każdego! 
Szukając darmowych narzędzi do planowania nie da się pominąć Magdy i jej wspaniałości, które dodaje specjalnie dla nas. Tutaj kalendarz do druku z akwarelowym akcentem - dla fanów prostoty, elegancji i minimalizmu!

4. KREATYWNY KALENDARZ OD NATALII Z JEST RUDO


Kreatywnie, kolorowo, oryginalnie i z mnóstwem miejsca na własne notatki - to kalendarz od Natalii, który bez wątpienia doda Wam optymizmu na każdy miesiąc!

5. URZEKAJĄCA PROSTOTA OD NATALII Z SIMPLIFE.PL 


Absolutna prostota i minimalizm w dwóch wersjach - możesz pobrać obie i cieszyć się zestawem na nowy rok :)

6. KALENDARZ CAŁOROCZNY OD KASI Z BLOGA PIĄTY POKÓJ


Ciekawa grafika, oryginalny font i również sporo miejsca na własne notatki - przyda się każdemu!

7. KALENDARZ - PLANNER OD MADL - LEN Dla tych, co lubią połączenie kalendarza i plannera - mnóstwo miejsca na własne myśli i możliwość samodzielnego ozdobienia poszczególnych okienek. Świetna sprawa!

8. KWIECISTY STYCZEŃ OD KAROLINY Z KAROGRAFIA.PL Estetyczny, z kwiecistym motywem i dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - to propozycja od Karoliny, której szablon możecie podziwiać na moim blogu :)

9. STYCZEŃ W DWÓCH WERSJACH NA ARCHISTACJA.PL Gratka dla tych, którzy lubią co miesięczne planowanie. Na blogu co miesiąc nowa edycja, warto korzystać i pobrać wersję, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Świetny jako planner do określonych zadań, na przykład spraw związanych ze studiami, pracą itp.

Każda z tych 9 przedstawionych propozycji jest darmowa i warta uwagi - wybierzcie kalendarz, który przypadł Wam do gustu najbardziej i planujcie 2017 rok w pięknym stylu! 

Na wymienionych tutaj blogach znajdziecie także mnóstwo innych, darmowych grafik do pobrania na rozmaite okazje - korzystajcie, bo warto!

Jeśli macie inne, równie piękne kalendarze do wydruku z blogosfery, koniecznie dajcie znać. Kalendarzy nigdy za wiele, sami wiecie ;)