3 rzeczy, których chce się nauczyć w 2017 roku - MOJE MAŁE CELE


cele na nowy rok


Styczeń rozkręcił się na dobre, a do mnie dotarło, że to będzie przełomowy rok. Kończę studia, zmieniam stan cywilny i muszę odnaleźć się w roli żony. Aplikacja dumnie odlicza mi dni do wielkiego wydarzenia, a ja cieszę się ostatnimi miesiącami ze statusem studenta. 

Po w miarę spokojnym roku pora na włączenie podwójnych obrotów - praca, studia, pisanie pracy magisterskiej i realizacja zleceń copywriterskich. Jestem jednak wierna twierdzeniu, że im więcej obowiązków, tym lepsza organizacja. 

Czego jeszcze chce nauczyć się w 2017 roku?lepiej gotować 


Nie mam dwóch lewych rąk w kuchni, ale pora zmierzyć się z nauką gotowania obiadów dla dwojga. Mam szczęście, bo mój mężczyzna równie chętnie wcina naleśniki z dżemem jak i kotleta. Muszę podszkolić się jednak w typowym, obiadowym menu, bo gotując dla siebie wybieram najczęściej makaron na milion sposobów, ryż czy sałatki. No i przede mną wyzwanie ZUPY!
zacząć jeździć samochodem


Prawo jazdy zrobiłam zaraz po osiemnastce. To jedna z najlepszych decyzji, aczkolwiek na zdobyciu upragnionego kawałka plastiku się skończyło. W tym roku muszę odświeżyć swoje umiejętności i w końcu swobodnie poruszać się na czterech kółkach. Dorosłe życie w końcu wzywa!
robić lepsze zdjęcia


W ubiegłym roku spełniłam swoje marzenie o lustrzance. Wstępnie ją opanowałam, jednak chciałabym robić ciekawsze i lepsze zdjęcia. Kompozycje niektórych blogerek mnie zadziwiają i bardzo chce zaprzyjaźnić się bardziej z aparatem. Póki co wychodzę z domu jak jest ciemno i wracam również w ciemnościach - niestety to nie sprzyja fotografowaniu, a szkoda! Czekam z niecierpliwością do wiosny! 

cele na nowy rok
Moje małe cele na 2017 rok są oczywiście dopełnieniem tych najważniejszych, związanych ze studiami i życiem prywatnym. Zaczynam doceniać jednak metodę małych kroczków, a deklaracja tego typu jeszcze bardziej nakręca w stronę realizacji. 

Z przyjemnością planuję kolejny miesiąc i delektuję się nowym, 2017 rokiem. 


A jak Wasze plany i małe cele?