3 pomysły na prezent od serca dla babci i dziadka
Styczeń to wyjątkowy miesiąc - 21 i 22 stycznia obchodzimy bowiem dzień babci i dziadka, będący wspaniałą okazją do okazania im swojej wdzięczności i uczuć. Z dziadkami wiążemy najczęściej wspomnienia z wczesnego dzieciństwa - wspólne zabawy, babcine wypieki czy odkrywanie świata z dziadkiem za rękę.


Pamiętając o nich w dniu ich święta mamy szansę przywołać te wszystkie cenne wspomnienia i wywołać na twarzy babci czy dziadka wzruszenie oraz ogromną radość. Nie masz pomysłu na oryginalny, a zarazem użyteczny prezent? Poniżej trzy pomysły, które z pewnością przypadną im do gustu i będą cieszyć oko przez cały rok!

1. FOTOKSIĄŻKA


Pięknie wydana, opracowana według własnego bądź gotowego szablonu fotoksiążka to wymarzony prezent dla babci i dziadka - wybierz najpiękniejsze zdjęcia, przywołaj na papierze cenne chwile z dzieciństwa i ciesz się wzruszeniem na twarzy obdarowanej osoby. To prezent, który babci i dziadkowi będzie towarzyszył przez lata. W wolnych chwilach chętnie będą przeglądać wspomnienia zaklęte na stronach fotoksiążki, a dzięki szablonom i Twojej kreatywności masz możliwość stworzyć prawdziwe dzieło!
Ja stworzyłam już jedną fotoksiążkę z Printu i na pewno zamówię kolejną, w której znajdą się właśnie wszystkie najpiękniejsze zdjęcia, z którymi wiążę cenne wspomnienia. To rzecz, która cieszy dłużej niż czekoladki i kwiaty!


2. KALENDARZ ZE ZDJĘCIAMI


Kalendarz z własnymi zdjęciami to kolejny z prezentów, który cieszy oko każdego dnia. Jeśli Twoi dziadkowie doczekali się gromadki wnuków, wspaniałym pomysłem jest przypisanie każdego miesiąca do danego wnuka, zgodnie z ich wiekiem bądź miesiącem urodzin. Dzięki temu każdy miesiąc będzie pod znakiem ukochanych wnuków, do których każda babcia i dziadek mają ogromną słabość. Wzruszenie na ich twarzach znowu gwarantowane!

3. KUBEK NA BABCINĄ HERBATĘ


Wszyscy wiemy, że herbata u babci i dziadka smakuje najlepiej. W prezencie z okazji ich święta możesz podarować fotokubek, umieszczając na nim jedno wybrane, najlepsze i przywołujące najwięcej pozytywnych wspomnień zdjęcie. Wybór należy do Ciebie, ale wzruszenie z każdą herbatą pitą z takiego kubka znów masz gwarantowane!

Prezenty od serca, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia, to najlepszy pomysł dla babci i dziadka. Dzięki swojej kreatywności i produktom takim jak fotoksiążki, fotokubki czy kalendarze z własnymi zdjęciami możesz stworzyć prawdziwe dzieła, które podbiją serce każdego dziadka i każdej babci!Który z tych prezentów najbardziej pasowałby do Twoich dziadków? A może macie inne, lepsze i sprawdzone pomysły?