Magiczny, świąteczny Kraków - relacja zdjęciowa


kraków co zobaczyć


Czujecie już wspaniały, świąteczny klimat? Ja tak! Mój studencki pokój przystrojony, lampki migoczą wesoło na parapecie, a ja nie mogę się napatrzeć na ich spokojne światło. Aby jeszcze mocniej poczuć bożonarodzeniowy klimat, zabieram Was na wycieczkę do świątecznego i jeszcze bardziej magicznego Krakowa niż zwykle. Gotowi na dawkę klimatycznych ujęć?


Korzystając z wolnej soboty wybraliśmy się na bożonarodzeniowy jarmark, który, jak co roku, ma miejsce na płycie Rynku Głównego. To dla nas obowiązkowy element prawie świątecznych spacerów po Krakowie. Na jarmarku można podziwiać cudne rękodzieła i produkty regionalne oraz spróbować tradycyjnego Grzańca Galicyjskiego, który wspaniale rozgrzewa zmarzniętych spacerowiczów.

jarmark świąteczny

jarmark świąteczny

jarmark świąteczny

Uwielbiam spacerować pomiędzy budkami z mnóstwem dobroci, czuć świąteczny klimat i delektować się przy okazji możliwością wspólnego spędzenia czasu. Na zdjęciach widzicie niektóre cuda i cudeńka oraz namiastkę atmosfery - mam nadzieje, że udało mi się ją właściwie uchwycić.

Po tej zimowej przechadzce postawiliśmy na dobrą kawę i ciacho w Camera Coffee - idealnym miejscu dla dwojga zmarzluchów, które dopisuję do listy polecanych kawiarni w Krakowie!

jarmark świąteczny

jarmark świąteczny

jarmark świąteczny

jarmark świąteczny

Mieliście okazję zawitać na krakowskim rynku w tym wspaniałym, świątecznym czasie? Podzielcie się swoimi wrażeniami i dajcie znać czy również zachwyca Was ta magiczna atmosfera! Przy okazji życzę Wam wspaniale przeżytych świąt - delektujcie się rodzinnym czasem i odpoczywajcie od codzienności!