Wakacje od blogowania - czy było warto?


wakcje w górach


Blog daywithcofffee ma już ponad półtora roku. Do tej pory był miejscem, w którym publikowałam regularnie posty, ściśle trzymając się narzuconych samodzielnie reguł. W wakacje przyszedł jednak czas ciszy - dlaczego nie pisałam i co mi to dało? Zobaczcie sami, niech ten wpis będzie swego rodzaju prezentem na dzień blogów, który przypada właśnie dzisiaj!
Złapanie równowagi między światem wirtualnym, a rzeczywistością


Prowadząc regularnie bloga nie da się uniknąć fascynacji bądź całkowitego pochłonięcia social mediami, robieniem i obróbką zdjęć czy śledzeniem poczynań innych blogerów. Powiem Wam szczerze, że zwyczajnie mi się to znudziło. Albo inaczej - byłam tym po prostu zmęczona. Facebook, Instagram, nowe wiadomości w skrzynce odbiorczej... to wszystko mnie ogromnie cieszy, ale były chwile, kiedy zwyczajnie męczyło.

Wakacje spędzone w domu, połączone z pracą zdalną stały się idealną okazją do odpoczynku od wirtualnego świata i chłonięciem na maksa tego, co wokół mnie. Świat przyrody, poranna kawa pita w skąpanym słońcem ogrodzie i docenianie małych, codziennych przyjemności. Mnóstwo owoców o warzyw z ogródka, które stały się częścią codziennych posiłków.

Nie odbyło się też bez spontanicznych wycieczek, zarówno rowerowych jak i górskich.To bezcenne chwile, w których czujesz się maksymalnie szczęśliwym, nie potrzebując wakacji all inclusive czy szumu nadmorskich fal.

Do końca wakacji pozostał mi jeszcze miesiąc. Nie muszę jutro pakować się do szkoły, za co jestem wdzięczna losowi już od czterech lat. Co więcej, to moje ostatnie, prawdziwe wakacje - nadchodzi ostatni rok studiów, a potem już tylko dorosłość;)Sporo nowych pomysłów i power do blogowania!

Odpoczynek od blogosfery ma to do siebie, że owocuje mnóstwem nowych pomysłów i zapałem do dalszych działań blogowych. Tak, to prawda! Wypoczęta, wraz z równowagą między wirtualnym światem, a rzeczywistością, z przyjemnością tworzę ten wpis. Spodziewajcie się nowego - będzie zarówno kulinarnie jak i organizacyjnie, ponieważ w te wakacje pojawiło się u mnie sporo nowości w tych dziedzinach.

Mam nadzieję, że jeszcze tu jesteście? Dołączam zdjęcia z górskiego szlaku - sami zobaczcie, że spędzając wakacje w takiej okolicy nie można usiedzieć w domu ;) 


beskid wyspowy