Mój miesiąc + LINKOWE PARTY #12


linkowe party


Witam Was już wakacyjnie i zapraszam na podsumowanie czerwca - jednego z najcięższych miesięcy z racji sesji, co pewnie wiele z Was potwierdzi. Na końcu wpisu czeka LINKOWE PARTY - dajcie się poznać!#PRYWATNIE

Czerwiec minął - był to jeden z tych miesięcy, w połowie których modlisz się o koniec i beztroski czas wakacji. Myślałam, że upragniony wypoczynek już nigdy nie nastąpi, a ja na zawsze zostanę pod stertą notatek, kserówek i ustaw. Sesja po IV roku była jedną z tych najgorszych, wbrew pozorom, bo przedostatni rok studiów kojarzy się nam przecież z szeroko pojętym "lajtem".

Ogłaszam jednak upragnione WAKACJE. Zaczynam delektować się wolnym od nauki czasem aż do października, bo to przecież moje OSTATNIE wakacje ze statusem studenta!

Na zdjęciach oszczędzę Wam uwiecznionych chwil podczas nauki - zdecydowanie lepiej wspominam mrożoną kawę, małe wieczorne wypady czy pachnący jaśmin;)

link party#BLOGOWO

Zaniedbałam Was w tym miesiącu. Kolejny raz zwalę wszystko na sesję, ale to stuprocentowa prawda. Jedno jest pewne - powracam do żywych, pełna nowej energii, zwłaszcza tej blogowej! Spędzimy razem wirtualne wakacje? ;)
Czerwcowe posty, które mogliście przegapić: W wakacje posty pojawiać się będą raz w tygodniu - mam nadzieję, że dostarczę Wam ciekawych treści, pisanych podczas wakacyjnego wypoczynku :)

#LINK PARTY

Jak co miesiąc, zabawa trwa przez tydzień - wklejajcie linki do swoich czerwcowych postów - dobra lektura zawsze mile widziana! 


Ściskam Was słonecznie i do zobaczenia tutaj, w wakacyjnych klimatach!