Wiosenni ulubieńcy - podsumowanie


wiosenne hity


W dzisiejszym poście garść podsumowań, tym razem wiosennych. Czerwiec to dla mnie już letni miesiąc, dlatego najwyższy czas na podzielenie się największymi hitami tegorocznej wiosny. Czy będę tęsknić za tą piękną porą roku? W zasadzie tak. Stwierdzam, że z każdym rokiem trudniej nacieszyć się wiosną, bo albo długo chodzimy opatuleni i szczekamy zębami z zimna, albo od razu przeskakujemy na sandały i klapki, bo jest za gorąco już na wiosenne okrycia.

Poznajcie moje wiosenne  hity czyli 4 rzeczy, które rządziły tejże wiosny:1. Skórzane baleriny


W końcu zaopatrzyłam się w takie z prawdziwego zdarzenia. I znowu utwierdziłam się w przekonaniu, że najlepsze sklepy obuwnicze to te poza terenem galerii handlowych. Wygodne, skórzane i czarne - uniwersalne w 100% :)2. Czasopismo "Wysokie Obcasy EXTRA" 


Wiele razy przewijało mi się na Waszych Instagramowych zdjęciach czy w blogosferze. Kupiłam i jestem zachwycona! Przebiło nawet "Urodę życia", bo w WO znajduję więcej artykułów dopasowanych do mojego wieku i zainteresowań. No i bardzo ważne - to gazeta do czytania, a nie jak większość tych dzisiejszych, do przeglądania.
3. Książka "Fotografia kulinarna. Od zdjęcia do arcydzieła"


Kupiłam ją zaraz po zakupie lustrzanki. Polecam każdemu, kto zaczyna przygodę z fotografią. Nie dajcie się zwieść tytułowi, bo zawarte w niej porady są przydatne podczas robienia nie tylko kulinarnych zdjęć. Jak dla mnie obowiązkowa pozycja dla amatorów!4. Aplikacja Easel


Odkryta przypadkiem. Dzięki niej robienie wszelkich napisów na zdjęciach czy cytatów jest banalnie proste. Aplikacja darmowa, przynajmniej na iOS.

wiosenne hity


Jak widzicie moi wiosenni ulubieńcy pochodzą z różnych dziedzin. Znajdzie się coś dla fotografów amatorów, miłośników prasy i mody czy elektroniki.

Chętnie poznam Wasze typy tej wiosny, która powoli odchodzi już w zapomnienie. Ciekawa jestem, co przyniesie gorące lato? ;)