Self - publishing i 3 największe płynące z niego plusy


jak wydać własną książkę


Pamiętasz jeszcze nasze rozważania na temat ograniczeń, które blokują nas przed wydaniem własnej książki? Jeśli wciąż należysz do osób, które mają mnóstwo obaw w tej kwestii, przeczytaj o 3 najważniejszych plusach, jakie dostrzegam przy korzystaniu z metody self - publishingu:


1. DZIAŁASZ NIEZALEŻNIE


Masz stałą kontrolę nad zawartością i projektem książki. Co więcej, zachowujesz prawa autorskie do swojego dzieła i decydujesz o kosztach całego przedsięwzięcia. W przypadku współpracy z rozpisani.pl, do wyboru masz aż 3 pakiety - ekonomiczny, standardowy i premium. Dopasowujesz wszystko do swoich możliwości, potrzeb i oczekiwań, mając całkowitą kontrolę nad każdą kwestią.


2. NIE JESTEŚ JEDNAK CAŁKIEM SAM


Jeśli nie wyobrażasz sobie siebie jako autora i wydawcy na pięć z plusem, nie musisz odrzucać opcji self - pubishingu. W ramach tego rozwiązania zyskujesz bowiem pomoc profesjonalistów, którzy dostosują do Twoich potrzeb wiele czynności,na pozór wyglądających na bardzo skomplikowane. Korekta, skład, druk, opracowanie graficzne... to tylko niektóre propozycje.

3. ZYSKUJESZ NA CZASIE


Jesteś Panem swojego dzieła, a wybierając projekt Grupy PWN rozpisani.pl, gotowa książka trafia do Twoich potencjalnych czytelników nawet w ciągu 6 tygodni. Po tym czasie, jako autor danej publikacji, za każdy sprzedany egzemplarz otrzymujesz atrakcyjne honorarium, znacznie lepsze niż przy współpracy z wydawnictwami.


Mimo tego, iż self - publishing jako sposób na własną książkę nie jest jeszcze w Polsce bardzo popularny, warto zainteresować się tym wygodnym, szybkim i profesjonalnym rozwiązaniem. Doceń pomoc profesjonalistów, sporą niezależność oraz szybką realizację projektu. Może to najlepsza opcja dla Ciebie?