Przedsiębiorcze blogi, które mnie inspirują


przedsiębiorczość blog


Odkrywając blogosferę trafiam na mnóstwo ciekawych miejsc, zyskuję cenne informacje oraz inspiruję się na każdym kroku. Kategorią, którą sobie cenię, jest przedsiębiorczość - dzięki blogom poszerzam swoją wiedzę. Będąc w liceum zupełnie bagatelizowałam przedmiot o tej nazwie, traktując go jako "godzinę przerwy". Zainteresowanie przedsiębiorczością wzrosło jednak wraz z rozpoczęciem pracy jako copywriter oraz moim blogowaniem, które wymaga od autora sporo przedsiębiorczych cech ( chyba każdy bloger przyzna mi rację? )

W sieci odwiedzam regularnie przedsiębiorcze blogi, którymi chcę się dzisiaj z Wami podzielić:


1. The Owner & Co 

Kasię cenię za porady dotyczące blogowania, różnych aspektów przedsiębiorczości czy motywację. Wyjaśnia wszystko dokładnie, a jej posty są świetne dla początkujących w tym temacie czyli takich jak ja. Do tego bardzo ładna oprawa graficzna, która niezmiernie cieszy oko. 

2. Biznesowe Info

Na blogu Agnieszki najbardziej lubię porady dotyczące pracy zdalnej, rozliczania się oraz zarabiania na blogu. Mnóstwo konkretnych informacji, wzorów i porad - jeśli nie wiesz jak stworzyć dobrą umowę lub jak połączyć blogowanie z zarabianiem, ten blog jest właśnie dla Ciebie.

3. Blog Freelancerki

Na blogu Gosi najbardziej lubię czytać o biznesowych książkach, które poleca. To dzięki niej trafiłam na książkę "Copywriting. Jak sprzedawać słowem", która jest najlepszą książką o tej tematyce, którą do tej pory miałam okazję przeczytać. 

4. Urszula Marketing

Ulę Phleep zna już chyba każda blogerka, prawda? Kopalnia wiedzy, motywacji i inspiracji. Do tego mnóstwo porad dotyczących Facebooka. Niedawno dołączyłam też do jej grupy na Facebooku i ciągle się zastanawiam dlaczego dopiero teraz?! Polecam Wam także jej Fanpage, na którym znajdziecie motywacyjne cytaty oraz "poniedziałki zapoznawcze", które polegają na dzieleniu się naszymi blogami/fanpage/stronami. 


przedsiębiorczość blog


Kolejność wymieniania blogów nie ma tutaj znaczenia - każdy z nich sobie niezwykle cenię i czytam uświadamiając sobie jak wiele można osiągnąć, jeśli tylko się chce. Dziękuję dziewczynom za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem - u każdej z nich widać ogromną pasję i zaangażowanie w to, co robią. Tego typu miejsca to dla mnie także ogromny kopniak, jeśli chodzi o motywację!


Czytacie przedsiębiorcze blogi? Lubicie zdobywać wiedzę w ten sposób? Koniecznie polećcie ciekawe miejsca, które odwiedzacie!