Mój miesiąc + LINKOWE PARTY #10


linkowe party blog


Wolny poniedziałek, pachnący kwitnącymi wiśniami i początkiem maja, to z pewnością dobry dzień na podsumowanie kwietnia w ramach cyklu Mój miesiąc. Na końcu wpisu znajdziecie jak zawsze magiczny przycisk do LINK PARTY, które trwa tydzień.

#PRYWATNIE


Kwiecień minął jak zwykle szybko. Biegnąc myślami wstecz stwierdzam, że był to przyjemny miesiąc, w którym ogarnęłam się zarówno na studiach jak i w blogosferze, przeplatając to także tworzeniem tekstów i codziennymi przyjemnościami. Największą przyjemnością kwietnia była zaś wizyta w Aqua Parku, która okazała się dla nas wyśmienitą zabawą. Wokół wszystko kwitnie, ja mam sporo energii do pracy i uśmiecham się na samą myśl, że z każdym dniem robi się coraz piękniej!

linkowe party blog


#BLOGOWO

Kwiecień na blogu to miesiąc wymian i wyzwań - dzięki Międzyblogowej Wymianie Książkowej odświeżyłam swoją biblioteczkę, a dzięki udziałowi w Wyzwaniu Slow Fashion dokonałam niezbędnego odświeżenia mojej szafy. Jeśli się tylko dobrze rozejrzymy w blogosferze napotkamy mnóstwo ciekawych inicjatyw, wyzwań i projektów, w których udział to nie tylko przyjemność, ale i ogromna motywacja!

Kwietniowe wpisy, które mogliście przegapić:


#LINKOWE PARTY


Zasady niezmiennie : dodajecie linki do Waszych kwietniowych wpisów przez tydzień. Pamiętajcie też, aby odwiedzać innych i nie myśleć tylko o sobie ;)