Seriale, które warto obejrzeć - moja subiektywna lista


seriale które warto oglądać


Zauważam dość dziwny trend wyraźnie mówiący, że polskie seriale są passe. Sama jednak nie ulegam tym przekonaniom i śmiało mogę powiedzieć, że lubię oglądać nasze produkcje, przy których najczęściej się relaksuję i odmóżdżam po ciężkim dniu

Nie mam telewizora w studenckim mieszkaniu, ale korzystam z dobrodziejstw internetu i w poniedziałkowe, środowe oraz czwartkowe wieczory zawsze znajduję godzinkę na nowy odcinek. Myślę, że podane przeze mnie propozycje są Wam dobrze znane, nawet jak się nie przyznajecie do oglądania polskich seriali ;) 


1. Druga szansa


Nowy serial, który polubiłam dopiero od drugiego odcinka. Zaczęłam oglądać, bo bardzo lubię główną aktorkę - Małgorzatę Kożuchowską. Do tego równie lubiana Maja Ostaszewska. W pierwszym odcinku zdecydowanie brakowało mi poczucia humoru, dalsze to jednak nadrobiły. Serial dość poważny, dający nieco do myślenia. 


seriale godne polecenia


2. Przyjaciółki


Ten serial zaczęłam oglądać podczas wakacji, szukając czegoś, przy czym totalnie się odmóżdżę. Strzał w dziesiątkę, bo Przyjaciółki co serial z ogromnym poczuciem humoru. Niektóre sceny uważam za dość banalne, jednak ogólnie cenię sobie tą produkcję. Świetny na wieczorny relaks!

seriale godne polecenia


3. Na dobre i na złe


Ten serial zna pewnie każdy. Przez niektórych uwielbiany, przez innych wyśmiewany. Ja należę do tych pierwszych. Pamiętam jeszcze czasy, w których, jako dziecko, oglądałam go z mamą, zawsze w niedzielę o 16. Fascynowały nas losy Zosi i Kuby i obstawiałyśmy czy w końcu się pobiorą. Potem miałam dość długą przerwę. Powróciłam jednak do oglądania go w zupełnie nowej wersji, z innym pokoleniem aktorów. Polubiłam i się wciągnęłam. Wielki plus za to, że w każdym z odcinków jest nowa akcja medyczna - to czyni serial jeszcze bardziej atrakcyjnym!

seriale godne polecenia


Przytoczone przeze mnie tytuły to moi obecni ulubieńcy. Zagranicznych serialów nie oglądałam nigdy, choć podejmowałam parę prób. Gdzieś w blogosferze ostatnio trafiłam jednak na serial Call The Midwife ( Z pamiętnika położnej), który stworzony jest na podstawie książki. Wpisuję go na listę "do obejrzenia", może przekona mnie do zagranicznych seriali?


Dla tych, którzy absolutnie nie sięgają po polskie seriale, polecam dobry film. Relaks i kupa śmiechu murowane!


Jakie seriale Wy oglądacie? Lubicie polskie seriale, czy uważacie, że są passe? Chętnie poznam opinie!
źródło zdjęć: http://superseriale.se.pl/