Mój miesiąc + LINKOWE PARTY#9


linkowe party


Nie pytajcie mnie jak to możliwe, że już mamy kwiecień  i Święta Wielkanocne za nami. Wiosna nadeszła, a ja, obudzona w środku nocy odparłabym pewnie, że jest co najwyżej luty. Przed nami kolejne podsumowanie miesiąca i LINKOWE PARTY. Mam nadzieję, że wprowadzicie tutaj naprawdę wiosenny klimat!

#PRYWATNIE

Drugi semestr przyniósł w końcu odpoczynek od uporczywej sesji. Zakupiłam też swoją pierwszą lustrzankę, także fotografuję co się da;) Sporo jeszcze przede mną w tej kwestii, ale każdy kiedyś zaczynał, prawda? Oprócz tego jak zwykle godzenie pracy ze studiami. No i łapanie pierwszych tchnień wiosny. Marzec to także święta - ubolewam, że ten czas już za nami!

linkowe party#BLOGOWO

Marzec przyniósł spore zmiany - zakupiłam w końcu porządny szablon. Mam swoje wymarzone rozwijane menu oraz nagłówek z polecanymi postami. Chciałam, aby to miejsce nabrało profesjonalizmu i myślę, że mały krok ku temu zrobiony. Jak Wam się podoba?

Marcowe posty, które mogliście przegapić:

1. Wiosenna lista TO DO i grafika do pobrania
2. Organizacja biurka - moje miejsce pracy
3. Banalne sposoby na bycie offline
4. Sposoby na to jak pić więcej wody
5. 4 sprawdzone sposoby na to jak zorganizować blogowanie
6. Self - publishing - czyli prosta droga do własnej książki#LINKOWE PARTY

Jak co miesiąc zapraszam Was do udziału w LINKOWYM PARTY. Linki do marcowych wpisów możecie dodawać przez tydzień. Pamiętajcie, by odwiedzać innych - na pewno znajdziecie wiele ciekawych miejsc w blogosferze :)


Ciekawa jestem jak Wam minął marzec? Przysłowie "w marcu jak w garncu" sprawdziło się doskonale, ale kwiecień to już na pewno wiosna! ;)