Wesołe i motywacyjne tapety na pulpit do ściągnięcia


motywujące tapety na pulpit


Lubicie często zmieniać tapety na pulpit? Ja robię to dość często, bo zwyczajnie dana tapeta mi się już nudzi, a nowa nadaje komputerowi fajny, świeży wygląd. Jako dziecko, siedząc przed komputerem, z dezaprobatą szukałam fajnych tapet na pulpit - zazwyczaj kończyło się to tapetą z drzewami czy plażą, które na pewno nie były ani wesołe, ani urocze. A teraz? Teraz mamy niebanalny wybór tapet dzięki blogerom, które jeszcze łatwiej można znaleźć na portalach typu Pinterest.

Wrzucam tutaj parę fajnych tapet, które na pewno ożywią Wasz komputer i dodatkowo wywołają uśmiech na twarzy. Przekonajcie się sami!


1. The Lovely DraverMając taką tapetę na pulpicie na pewno podołacie ciężkiej czy nudnej pracy, która na Was czeka. Prawda, że urocza? 


2. Design Love Fest
Tutaj dawka kolorów i pozytywnej energii. Na blogu znajdziecie także mnóstwo innych propozycji, równie interesujących!3. I should be mopping the floor

Tutaj pastelowa kompozycja połączona z klasycznym, motywującym napisem. Bo każda z nas jest Amazing! ;) Pod linkiem znajdziecie także dwie inne tapety do pobrania. 


4. The Lovely Drawer
Tapeta dla tych, którzy dążą do większej kreatywności. Jeśli codziennie będziecie czytać ten napis, na pewno o tym nie zapomnicie! 


5. I'm Breanna Rose
Ostatnia propozycja dla tych, którym wesołe i krzykliwe kolory nie przypadły jednak do gustu. Spokój, magia i slow cytat są tym, co czeka na Was w tym przypadku. 


Nie wiem jak Wy, ale ja często nie mogę się zdecydować, którą tapetę na pulpit wybrać. Co chwilę podoba mi się inna, ale dzięki temu nuda nigdy nie gości na moim pulpicie.
Która z propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu? Zabieracie którąś na swój pulpit? :)