Day with Coffee ma już rok - wpadnij na urodzinową kawę!


blog lifestylowy


Mija rok, odkąd nieśmiało opublikowałam swój pierwszy wpis, nie mając jeszcze fanpage na Fejsie, ani pojęcia o tym, jak to blogowanie obecnie wygląda. Tysiąc pomysłów, parę tygodni grzebania w szablonie, pisanie postów z wypiekami na twarzy i ogromna radość z każdego komentarza i miłego słowa. TAK, TO JUŻ ROK TEMU! Z tej okazji częstuję Was urodzinową kawą i owocową babeczką. Ogrzewając się ciepłem filiżanki, zobaczcie co się działo przez ten czas.


Zacznę od tego, czego NAUCZYŁO mnie blogowanie:- kreatywności

- robienia estetycznych, pomysłowych zdjęć ( wiem, ciągle się uczę)

- obsługi programów graficznych

- życia w social mediach, o których miałam małe pojęcie

- systematyczności

- cierpliwości

- samorozwoju i inwestowania we własne pasje 

- jeszcze lepszej organizacji pracy


Czy jest tutaj ktoś, kto pamięta pierwszą wersję bloga? Zmieniło się dosłownie wszystko - od szablonu, po logo czy gamę kolorystyczną. Nazwie, tematyce i dobrej kawie pozostałam wierna. Lifestylowe pisanie było świetną decyzją - ta tematyka bardzo mi odpowiada, daje ogromne pole możliwości oraz pomaga rozwijać się w wielu dziedzinach. 


Co mnie ZASKOCZYŁO w blogowaniu?- to, że jest to aż tak czasochłonna pasja (pisałam kiedyś bloga, ale była to era internetowych pamiętniczków, które niewiele miały wspólnego z dzisiejszą blogosferą)

- to, że blogowanie wymaga wielu innych umiejętności oprócz lekkiego pióra (fotografia, ogarnianie social mediów, marketing, promocja, pozycjonowanie, grafika, html.... i wiele innych)

- to, że istnieje tak wiele świetnych blogów, które są stale dla mnie inspiracją

- to, że nie da się mieć wszystkiego od razu - do blogowania potrzeba ogromnych pokładów cierpliwości, naprawdę!


Rok istnienia bloga to 130 opublikowanych postów i ponad 57 tysięcy Waszych odwiedzin. 

Wciągnęłam się też w świat social mediów, dlatego znajdziecie mnie na Fejsie, Instagramie i Pintereście. Polecam także śledzenie mnie na Bloglovin, dzięki czemu możecie być na bieżąco z nowościami na blogu. 


Jakie są moje dalsze plany dotyczące blogowania? 


Póki co myślę nad nowym cyklem blogowym. Chciałabym rozszerzyć Day with Coffee o tematykę ślubną, która staje mi się coraz bliższa.

Dajcie znać czy macie ochotę na ślubne inspiracje, spostrzeżenia czy porady?

Oprócz tego w dalszym ciągu nie zabraknie tutaj optymizmu, lifestylowych przemyśleń, książkowych recenzji czy wnętrzarskich i modowych inspiracji. Mam nadzieję, że zostajecie ze mną? 


co daje blogowanie
Dziękuję Wam za obecność, każde miłe słowo, wiadomość i komentarz. Za to, że dajecie mi kopa do dalszego blogowania i że niejednokrotnie jesteście inspiracją. Mam nadzieję, że czujecie się tutaj jak u siebie i w dalszym ciągu będzie nam ze sobą dobrze!