3 pomysły na niskobudżetowe walentynki


pomysł na walentynki


Kto jak kto, ale studenci potrafią i lubią oszczędzać, dlatego nie mogło tutaj zabraknąć wpisu związanego zarówno ze zbliżającymi się walentynkami jak i oszczędzaniem. 

Sama jestem zwolenniczką raczej domowego celebrowania ważnych chwil. Wolę spędzić wspólnie czas niż stroić się na imprezy z pompą, dlatego przedstawiam Wam dzisiaj 3 pomysły na niskobudżetowe walentynki:


1. Filmowy wieczór czyli coś dla romantyczek i wyrozumiałych facetów


Plan idealny: dobry film ( dla tych, co mają wyrozumiałych facetów), dużo popcornu, ulubione wino i ciepły koc. Taki wspólny wieczór będzie Was kosztował popcorn plus wino czyli niewiele, no chyba, że gustujecie w alkoholu z górnej półki ;)


2. Walentynkowa kolacja handmade


Kto powiedział, że romantycznej kolacji nie można przyrządzić samemu? Wystarczy przygotować Wasze ulubione danie, zapalić świeczki, ubrać co innego niż leginsy plus podkoszulek i od razu zyskacie nastrój rodem z całkiem niezłej restauracji. Koszty uzależnione są od oryginalności przygotowywanego dania, ale na pewno wyjdziecie na tym lepiej niż w przypadku kolacji na mieście. 


3. Zwiedzanie miasta


I nie mam tutaj na myśli latania po mieście z mapą i zwiedzania popularnych muzeów, chociaż kto co lubi oczywiście. Wybierzcie się na romantyczny spacer. Na pewno macie ulubione miejsca, z którymi wiążą się także równie romantyczne wspomnienia. My najchętniej spacerujemy po krakowskim rynku, często zbaczając nad Wisłę czy na Kazimierz. Po drodze milion buziaków, uścisków i niekończących się rozmów. Kto jest za? Dzień Zakochanych nie musi oznaczać nadwyrężania Waszego budżetu. Najważniejsze jest to, by spędzić wspólnie czas, nacieszyć się sobą i choć przez chwilę zapomnieć o wszelkich smutkach, obowiązkach i problemach. 


pomysł na walentynkiKtóry z pomysłów najbardziej przypadł Wam do gustu? Macie inne, równie sprawdzone propozycje?