Mój miesiąc + LINKOWE PARTY #7linkowe party blog lifestyle


Styczeń został okrzyknięty miesiącem nauki. Nie wiem jeszcze jak nazwę luty, skoro sesja się nie zaczęła, a ja już mam jej dość. Czuję, że może być ciekawie. Oprócz sterty notatek i przyswajania wiedzy nie brakowała jednak dobrej kawy, bez której nie ma też efektywnej nauki! ;)


Zapraszam na przegląd zdjęć z jednego z najbardziej zimowych, mroźnych i niesprzyjających wczesnemu wstawaniu miesięcy. Przy okazji odsyłam Was na mój Instagram. To tam wrzucam codzienne kadry, z których dowiecie się o mnie znacznie więcej.


#PRYWATNIE


Jak już wspominałam wyżej, styczeń spędziłam zakopana w notatkach. Póki co priorytet jest jeden - przeżyć sesję i potem rozmyślać nad pozostałymi sprawami. Studenci - też tak macie? 

W tym miesiącu rozpieszczała nas prawdziwie zimowa aura. Kiedy wracam do domu, napawam się widokiem zaśnieżonych drzew i gór. W Krakowie śnieg lubię mniej, bo kojarzy mi się on z zasolonymi butami, których nie cierpię.

Na styczniowych zdjęciach chyba jak zwykle najwięcej jest kawy. Wybaczycie? ;)


lifestyle blog#BLOGOWO


W moim przypadku swego rodzaju tradycją jest już, że im więcej nauki, tym większy zapał do blogowania i udoskonalania własnego miejsca w sieci. Tym razem zmiany padły na LOGO. Mam nadzieję, że odświeżona, bardziej minimalistyczna wersja przypadła Wam do gustu? 


Styczniowe wpisy, które mogliście przegapić :

1. O książkowym podsumowaniu i tym, że warto więcej czytać. 
2. O tym jak zostać prawdziwą damą w XXI wieku.
3. O wczesnej wyprowadzce z domu i plusach, które z niej wynikły. 
4. O tym jak polubić zimowe poranki, które nie sprzyjają wychodzeniu spod kołdry. 
5. O kulinarnej liście wspomnień z okazji Dnia Babci.
6. O blogach, które regularnie czytam - aktualizacja listy.#LINKOWE PARTY


Tradycyjnie, w niezmienionej wersji : dodajecie styczniowe wpisy przez tydzień, nie zapominając o komentowaniu u innych - sami wiecie ile to sprawia radości. Podsyłajcie wpisy do codziennej, blogowej prasówki przy kawie!

Zapraszam do zabawy! 

Dajcie znać, co u Was słychać w pierwszym miesiącu tego roku. Mam nadzieję, że nie dajecie się zimie? ;)