Przedświąteczne dni - w powietrzu już radość!
Czwarta, ostatnia świeczka w wieńcu adwentowym już się świeci, a to oznacza, że do świąt zostało zaledwie parę dni! Atmosfera oczekiwania w napięciu, tak bardzo odczuwalna podczas Rorat udziela się i mi. Już jutro jadę do domu na święta, zostawiam wszelkie codzienne sprawy gdzieś na boku i zamieniam się w quasi gospodynię domową, pomagającą mamie we wszelkich porządkach, przygotowaniach i wypiekach. Nie mogę się doczekać świątecznych dni, ubierania choinki ( u mnie w domu zawsze to ma miejsce dopiero w Wigilię) oraz rodzinnego kolędowania, bo muzyków u nas nie brakuje. W planach, oprócz przedświątecznej krzątaniny jest pałaszowanie mnóstwa smakołyków, rodzinne chwile, uroczysta Pasterka, totalne obżarstwo przy świątecznym stole no i mnóstwo zdjęć
W najbliższym czasie znajdziecie mnie najprędzej na Instagramie, bo to tam będę mogła szybko podzielić się świąteczną atmosferą, blaskiem choinki i beztroskim odpoczynkiem. Lubię IG za możliwość sprawnego wrzucenia codziennego kadru - wciągnęło mnie, a świąteczne zdjęcia uwielbiam! Oczywiście wszystko z umiarem, bo bycie offline w święta jest NAPRAWDĘ bardzo wskazane :)

Wszystkim Ewom, które świętują swoje imieniny w najpiękniejszym dniu w roku, przesyłam imieninowe uściski, a wszystkim czytelnikom pragnę życzyć WESOŁYCH, RODZINNYCH i przede wszystkim SPOKOJNYCH Świąt Bożego Narodzenia - nie zapominajcie o prawdziwym sensie tych dni, który może zagubić się pośród brokatowych bombek i skarpet na prezenty. Na blogu widzimy się po świętach. Mam nadzieję, że i Wy czujecie już przedsmak świątecznych dni i mimo nadmiaru domowych obowiązków radość jest na pierwszym miejscu!