Jaki to był rok czyli podsumowanie 2015 - witaj nieznane!
Dzisiaj przywitamy Nowy Rok 2016. Ostatni dzień roku zawsze budzi we mnie liczne refleksje i podsumowania. Pojawia się też nutka niepewności, bo przed nami nowe, nieznane. Na chwilę zastanówmy się nad 2015 rokiem, który dzisiaj przechodzi do historii.  Wydarzyło się wiele rzeczy z tych, które przeżywa się w życiu podobno tylko raz, dlatego jestem bardzo zadowolona, szczęśliwa i pełna nadziei na kolejne dni.
Podsumowując: 

1. Zostałam blogerką - czuję, jakbym przeszła intensywny kurs dotyczący blogosfery, social mediów i marketingu. Krótko mówiąc: rok temu nie wiedziałam dosłownie nic na ten temat, a teraz możemy spotykać się tutaj - w moim miejscu w sieci, które, mam nadzieję, będzie coraz lepsze i piękniejsze!

2. Obroniłam licencjat - zamknęłam pewien etap, albo odcinek w życiu. Jak to w takich sytuacjach bywa okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Mam nadzieję, że po obronie magistra napiszę to samo!

3. Zaręczyłam się - to z serii tych rzeczy, które przeżywa się w życiu tylko raz. Wspaniałe przeżycie i wspomnienia, które będę pielęgnować do końca życia. Potwierdzam też, że narzeczeństwo naprawdę sporo zmienia, oczywiście na lepsze i pozwala bezkarnie oglądać suknie ślubne po nocach ;)

4. Rozpoczęłam studia magisterskie - dla mnie to naturalna kontynuacja ścieżki zawodowej, choć na samą myśl, że zostało mi jeszcze tylko półtora roku nauki buzia mi się uśmiecha!

5. Poznałam wielu fajnych ludzi i solidnie wypoczęłam w wakacje - usprawiedliwiam się tym, że zostały mi już tylko jedne wakacje z serii tych 3 miesięcznych. Łączyłam je z pracą, zachowując jednak równowagę!

Rok 2015 jak widzicie był rokiem pełnym wrażeń. Mam nadzieję, że 2016 da mi odpocząć przed ważnymi wydarzeniami, które zafundowałam sobie na 2017.... ;)
Jak Wy czujecie się w nowym roku, po świętach i mam nadzieję solidnym wypoczynku? Obawiacie się nieznanego czy z radością witacie pustą kartę 2016 roku? 

Ściskam Sylwestrowo, życząc wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!