MÓJ MIESIĄC + LINKOWE PARTY #6


linkowe party


Z przyjemnością tworzę listopadowe podsumowanie miesiąca, ponieważ przed nami jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - GRUDZIEŃ! Nie mogę się już doczekać Mikołaja, Adwentu, oczekiwania na święta...! Za nami listopadowe dni, które najczęściej kojarzą mi się z ponurym krajobrazem, pierwszymi przymrozkami i zupełną niechęcią do porannego wstawania z łóżka. Ciekawi, co działo się w listopadzie? 


#PRYWATNIE 


Listopad upłynął pod znakiem nauki, codziennych spraw na uczelni i pracy zdalnej, która w przypadku niezbyt elastycznego planu zajęć jest jedyną opcją dorobienia na studiach. Nie obeszło się oczywiście bez dobrej kawy, chwil spędzonych z najbliższą osobą i mnóstwa małych przyjemności! 
#BLOGOWO

Listopadowe wpisy, które mogliście przegapić: Dziękuję Wam za obecność na blogu, wszystkie komentarze, polubienia i udostępnienia - jesteście dla mnie ogromną motywacją. Korzystając z okazji zapytam Was - o czym najchętniej przeczytalibyście jeszcze tutaj? Która kategoria najbardziej Wam się podoba? Jeśli macie jakieś priorytety i pomysły, chętnie je poznam, bo to w końcu i Wy tworzycie to miejsce! 


#LINKOWE PARTY


Zasady niezmienne jak co miesiąc: dodawać swoje linki możecie przez tydzień, jednocześnie odwiedzając innych i komentując ich wpisy, bo to fajna zabawa. Zapraszam do linkowania! A jak Wam minął mroczy listopad? Mam nadzieję, że tak jak i ja nie możecie doczekać się wspaniałych, grudniowych dni!