Aplikacje dla studentów - MUST HAVE w smartfonie każdego żaka


darmowe aplikacje dla studentow


Wyobrażacie sobie życie bez smartfona? Studenci na pewno nie! Telefony tego typu towarzyszą nam codziennie, ułatwiając nam studenckie funkcjonowanie. Przydatne aplikacje na telefon ułatwiają nam życie. Mój iPhone jest na przykład jednocześnie aparatem, notatnikiem, źródłem kuponów promocyjnych czy sposobem na zabicie czasu. Poniżej lista, na której znajdziecie najlepsze aplikacje dla studentów - moim zdaniem obowiązkowe! aplikacje dla studentow1) QPONY


Aplikacja, dzięki której będziecie na bieżąco z promocjami i gazetkami promocyjnymi. Dzięki niej nie musicie nosić też papierowych kuponów rabatowych - wszystko znajdziecie w jednym miejscu, zawsze pod ręką. Polecam - można sporo zaoszczędzić!

2) GENIUS SCAN - PDF SCANNER


Przydatne niezmiernie, jeśli potrzebujemy zeskanować szybko jakiś dokument czy notatki z wykładu. Jednym przyciskiem tworzymy dokument PDF, robiąc po prostu zdjęcie. Szybko, sprawnie i za darmo. W przypadku skanu notatek - ich drukowanie będzie o wiele łatwiejsze, a otrzymany dokument często bardziej czytelny.

3) JAKDOJADE.PL 


Aplikacja dla miłośników komunikacji miejskiej. Dzięki niej sprawdzimy szybko odjazd naszego autobusu/ tramwaju. Zawsze pod ręką i zawsze aktualne. W wersji LITE za dostępna za darmo!

4) EVERNOTE


Tej aplikacji przedstawiać pewnie nie trzeba. Przydatne narzędzie do codziennego notowania naszych myśli, spostrzeżeń czy tego, co mamy wykonać danego dnia. Sama często zapisuje w niej pomysły na nowe wpisy, które przychodzą w najbardziej nieoczekiwanych momentach. 

5) GOOGLE TŁUMACZ


Aplikacja z serii tych ułatwiających studenckie funkcjonowanie. Siedząc na lektoracie czy męcząc się nad zadaniem domowym szybko sprawdzicie potrzebne Wam słowo. Więcej mówić chyba nie trzeba.

6) FILE MANAGER


Ta aplikacja to swego rodzaju folder na telefonie, w którym gromadzić można wszelkie dokumenty w różnych wersjach, zdjęcia czy inne pliki. Bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli nie chcecie mieć bałaganu w telefonie i sytuacji, kiedy po odczytaniu maila nie macie programu, w którym można byłoby otworzyć załącznik. 


przydatne aplikacje na telefonPrzedstawione przeze mnie aplikacje są darmowe, oprócz jakdojade.pl (w wersji LITE otrzymacie ją za darmo). Śmiało ściągajcie i używajcie - naprawdę ułatwiają studencką codzienność! Dodatkowo na moim iPhone zawsze mam jakąś grę, która aktualnie mnie pochłania - to mój sposób na nudne wykłady, które - jakby nie było, zawsze się zdarzają w naszej studenckiej karierze! ;)


przydatne aplikacje na telefon darmoweJakie przydatne aplikacje Wy polecacie? Macie jakieś swoje niezbędniki? Coś dla zabicia nudy na wykładach też się przyda ;)