Mój miesiąc + LINKOWE PARTY #5


linkowe party na blogu


Październik to przede wszystkim początek nowego roku akademickiego. Koniec wakacji i beztroskiego leniuchowania. Znowu trzeba było wziąć się do pracy, której studenci, wbrew pozorom, mają całkiem sporo! ;)

#PRYWATNIE


Początek studiów magisterskich. Zmian uczelni, nowe otoczenie i nowe zasady sprawiły, że początek miesiąca na pewno był nieco nerwowy i napięty. Na szczęście pierwsze zajęcia i pierwsze znajomości mam już za sobą, a dalej będzie tylko lepiej!

Październik to także powrót do mojego ukochanego miasta - KRAKOWA. Codziennie przemierzam krakowskie ulice, napawając się ich pięknem. Do tego znowu mam możliwość delektowania się kawą w moich ulubionych miejscach!

No i wielki plus dla jesieni. Cudowny, słoneczny październik za nami. Oby tak dalej, choć wiem, ż listopad bywa mroczny!#BLOGOWO


Październikowe wpisy, które mogliście przegapić:


Jak widzicie, proste projekty DIY zawitały na bloga. Przekonałam się, że wykonywanie takich rzeczy wcale nie musi być trudne!

Pewnie zauważyliście też zmiany, które nastąpiły w wyglądzie bloga - pojawiło się nowe tło, wykonane dzięki grafikom udostępnionym przez Madl-len. Do tego mała zmiana w pasku bocznym w postaci nowej odsłony gadżetu "o mnie" no i najważniejsze - NOWY SZABLON. Jest teraz bardziej minimalistycznie, przejrzyście i harmonijnie, bo nadmiar koloru miętowego zaczął mnie nużyć. 

#LINKOWE PARTY


Tradycyjnie już, pod postem podsumowującym miesiąc, do poniedziałku trwać będzie LINKOWE PARTY.

Wstawiajcie linki do swoich wpisów - ciekawa lektura przyda się podczas jesiennych wieczorów! Pamiętajcie też, aby komentować wpisy u innych - to zawsze motywuje do dalszych działań. Ciekawa jestem jak Wam minął październik? Też dostrzegliście uroki pięknej, złotej jesieni?