Jak zrobić tacę czyli DIY dekoracje w 10 minut


diy do domu

W ostatnim wpisie dotyczącym DIY, w którym przedstawiłam Wam mój pierwszy, wakacyjny album DIY oznajmiłam, że przeprosiłam się z nożyczkami i klejem. Od tej pory szukam inspiracji na "coś z niczego", dla tak początkujących jak ja. Obrałam kierunek TACA, bo właśnie ładnej, a zarazem prostej tacy mi brakowało. Poza tym DIY do domu interesuje mnie najbardziej!

Czytając wpis Niebałaganki zaniemówiłam, bo nie przypuszczałam, że taca DIY może być tak łatwa w wykonaniu! Kupiłam ramkę w IKEA i zabrałam się za robotę.

Wszystko trwało maksymalnie 10 minut. 


Do wykonania tacy użyłam:


1) ramki zakupionej w IKEA za bodajże 7 zł
2) papierowej torebki
3) nożyczek

diy dekoracje


Wybrałam ramkę formatu A4, bo potrzebuję małej, zgrabnej tacy. Papierowa torebka sporych rozmiarów posłużyła mi jako wkład, bo urzekł mnie jej wzór, który będzie pasował do większości rzeczy i nie jest zbytnio nachalny. Przycięłam ją do formatu A4 i włożyłam do ramki. Wyszła z tego fajna i praktyczna DIY dekoracja, która jest także bardzo fotogeniczna ;)

Gotowa taca DIY prezentuje się tak:  

diy taca

Taca sprawdza się świetnie. Cieszę się, że skusiłam się na kolejne DIY, które oprócz tego, że łatwe, jest przydatne. Dziękuję Niebałagance za świetną inspirację - zajrzyjcie tam, jest jeszcze mnóstwo innych, równie fajnych pomysłów!

Jak Wam się podoba efekt końcowy?