Pogawędka przy kawie czyli czego o mnie nie wiesz?

Poniedziałkowy poranek. W domu ucichło po wyjściu reszty domowników do szkoły i pracy. Został ze mną tylko pies, który leniwie przeciąga się w promieniach jesiennego słońca. Piję właśnie moją ulubioną kawę, przeglądam blogową prasówkę i ubolewam, że przede mną ostatni tydzień wakacji! Od 1 października znów zacznie się studenckie życie, które oprócz dzikich imprez jest usłane także kolejkami do ksera czy nerwowym odświeżaniem strony, na której pojawić się ma ocena z egzaminu.

Ale zaraz! Ostatni tydzień wakacji nie może być takim zwykłym tygodniem,
dlatego rozpoczynam go od odpowiedzi na 11 pytań, które zadała mi Bastalena z bloga Owsianka i Kawa, w ramach nominacji do Liebster Blog Award* :)1. Jak rozpoczynasz swój dzień?Staram się zawsze rozpocząć go modlitwą, a potem pędzę na śniadanie, bo jestem z tych głodomorów, co po zaraz po przebudzeniu muszą coś zjeść! Potem oczywiście mała czarna, a właściwie mała biała i mogę podbijać świat ;)

2. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić?Niezmiennie Paryż! Największe marzenie podróżnicze, a marzenia podobno lubią się spełniać ;) 

3. Która pora roku jest Twoją ulubioną i dlaczego?Zdecydowanie jest nią LATO - uwielbiam słoneczną pogodę, wakacje, spędzanie czasu nad wodą i wychodzenie z domu bez zastanawiania się, czy nie będzie mi w tym zimno. 

4. Gdybyś miała jednym słowem opisać swoje blogowanie, to...Nazwałabym je wielką przygodą, która, mam nadzieję, trwać będzie jeszcze bardzo długo. 

5. Najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa.Myśląc nad odpowiedzią stwierdziłam, że miałam cudowne dzieciństwo, bo wspomnień jest tyle, że nie wiem które wybrać :) 

6. Która cecha Twojego charakteru najbardziej Cię denerwuje?Niecierpliwość, którą często wkurzam innych. 

7. Z własnego lenistwa jeszcze do tej pory tego nie zrobiłaś.


Nie nauczyłam się angielskiego na tyle, żeby mieć z tego satysfakcję. Nawet wakacyjne wyzwanie językowe nie pomogło. No cóż, pani na studiach mnie na pewno zmotywuje ;)

8. Najważniejsze miejsce w Twoim domu?


Jest nią chyba kanapa, o miejsce na której zawsze bijemy się z siostrą, zwłaszcza po obiedzie. Każdy chce mieć ją dla siebie i każdy mówi, że tylko na chwilę ;) 

9. Plany na najbliższe 24 godziny.


Jak przystało na ostatni tydzień wakacji - konkretnych planów nie mam, ale na pewno będę nabierać sił przed studiowaniem ;)

10. Co Ty tutaj robisz?


Uśmiecham się do Ciebie i dopijam powoli poranną kawę;) 

11. Nutella czy śledzie?


I tutaj odpowiedź nie jest wcale tak oczywista jakby się wydawało. Uwielbiam zarówno jeść Nutellę prosto ze słoika jak i łowić śledzia z sosu śmietanowego. 


*Liebster Blog Award polega na odpowiedzi na 11 pytań zadanych przez osobę, która nominowała Cię do tej zabawy. Nominowany nominuje kolejne 11 blogów i zadaje im własne pytania. 

Zatem do dzieła! 


MOJE PYTANIA : 

1. Kawa czy herbata?
2. Ulubiona piosenka
3. Co w swoim wyglądzie lubisz najbardziej?
4. Największe marzenie
5. Dlaczego zostałaś blogerką?
6. Ukochane miasto i dlaczego akurat to?
7.  Danie, którego bym nigdy nie zjadła to...
8. Czego chciałabyś się nauczyć?
9. Co Cię najbardziej wkurza w blogowaniu?
10. Gdy dopada mnie chandra to ...
11. Sposób na udany poranek

MOJE NOMINACJE : 

 

Potraktujcie to zarówno jak wyróżnienie jak i dobrą zabawę. Powodzenia!

P.S. Jeśli chcecie jeszcze o coś zapytać, Disqus zaprasza :)