Mój miesiąc + LINKOWE PARTY #4



Witam Was już jesiennie. Po szaleństwach weselnych w sobotę pora na ostatnie wolne dni. Sączę więc poranną kawę i wspominam wrzesień. Przede mną NOWE, którego trochę się obawiam. Bardziej jednak się cieszę, że mogę zacząć kolejny etap w moim życiu, którym są studia magisterskie.

 #PRYWATNIE

Wrzesień minął błyskawicznie. Dopiero co śmiałam się z mojej siostry, która pakowała plecak na 1 września, a dzisiaj to ja pakuję swoją torbę do Krakowa. Było sporo pracy, która zajmowała mi praktycznie cały dzień, ale zdążyłam też uczcić urodziny bliskiej osoby, zaliczyć parę fajnych wypadów do Krakowa czy wybawić się na weselu!
Do tego pogoda zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i cieszę się, że mogłam spędzić ostatnie wolne chwile w promieniach jesiennego słońca!

Poniżej znajdziecie kolaż z wrześniowych chwil - jak zawszę znalazło się miejsce dla kawy, ale i urodzinowej pizzy, słonecznych widoków, owoców i nawet weselnych paznokci ;) 





#BLOGOWO 

Od września powróciło regularne publikowanie wpisów na blogu. Nowe możecie czytać w każdy poniedziałek i czwartek. Zachęcam gorąco i dziękuję tym, którzy tutaj są, komentują i dodają mi motywacji do dalszego blogowania!

Wrześniowe wpisy, które mogliście przegapić:

1. Kilka słów o minimalizmie i książce, która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła.
2. Lista mich ulubionych, darmowych banków zdjęć, które są bardzo pomocne przy tworzeniu blogowych wpisów. 
3. Coś dla studentów, czyli obowiązkowe elementy wyprawki każdego żaka. 
4. Jak prosto oszczędzać, czyli lista rzeczy, za które nie przepłacam.
5. Babskim okiem, czyli 4 rzeczy, których zazdroszczę mężczyznom. 
6. Pogawędka przy kawie czyli Wy pytacie, a ja odpowiadam.
7. Studenckim okiem - akademik czy mieszkanie - co wybierasz?


#LINKOWE PARTY

Jak co miesiąc zapraszam do zabawy w ramach LINKOWEGO PARTY. Dla tych, co są tutaj po raz pierwszy, przypomnę zasady :  wklejacie linki do wrześniowych wpisów pod postem, za pomocą przycisku ADD YOUR LINK. Przycisk będzie widoczny przez tydzień. Pamiętajcie o tym, żeby komentować wpisy innych, bo wszyscy wiemy, jaką to sprawia radość :)


Jak Wam minął wrzesień? Cieszycie się, że nadeszła jesień?