Wakacyjne linkowe party #1


Nadeszły wakacje, choć sama w to nie mogę jeszcze uwierzyć. Sesja zaliczona, praca obroniona- zamykam wszelkie studenckie sprawy, do których myślami wrócę dopiero gdzieś w połowie września. Delektuje się letnim czasem, owocami w ogrodzie oraz mrożoną kawą.

Nie leniuchuję jednak na 100%, bo podczas wakacji pracuję także na pół etatu. Jest to dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób mogę pogodzić wypoczynek i wakacyjne lenistwo z zdobywaniem doświadczenia i zarabianiem własnych pieniędzy, które potem przeradzają się w oszczędności.

Co do wakacyjnego rozkładu jazdy:

- w okresie wakacyjnym posty na daywithcoffee pojawiać się będą z mniejszą częstotliwością, przynajmniej raz w tygodniu. Podyktowane jest to zarówno Waszym wakacyjnym czasem jak i moim wypoczynkiem, dzielonym z pracą. Po wakacjach, pełna energii i nowych pomysłów wracam do większej ilości wpisów w tygodniu, mam nadzieję, że akceptujecie taką zmianę!

- nowością na blogu będzie WAKACYJNE LINKOWE PARTY, które rozpoczynamy już dzisiaj!

W ten radosny, słoneczny czas zapraszam Was na pierwsze LINKOWE PARTY, które, jeśli się Wam spodoba- zagości tutaj na dobre!

 Co to jest LINKOWE PARTY i czemu służy?


Z pewnością spotkaliście się już na innych blogach z tego typu wydarzeniem. Jest to nic innego jak wymiana linków do Waszych postów, dzięki czemu możemy się wzajemnie bliżej poznać, poszerzyć swoją prasówkę blogową oraz sprawić przyjemność innym, komentując poszczególne wpisy. 

Jakie są zasady wakacyjnego linkowego party?

 

1. W linkowym party może wziąć udział każdy, kto posiada bloga i chęci do zabawy.

2. Korzystając z przycisku znajdującego się na końcu posta ("ADD YOUR LINK") dodajecie, waszym zdaniem, najlepsze Wasze wpisy z okresu czerwiec- lipiec.
Linki wklejać można od dzisiaj (1.07.2015) do 15.07.2015 roku

Możecie wklejać maksymalnie 3 LINKI na osobę. 

3. Skomentujcie chociaż jeden wpis drugiej osoby- dobrze wiecie, jaką to sprawia przyjemność oraz dodaje skrzydeł do dalszego blogowania!

4. W miarę chęci udostępniajcie wiadomość o WAKACYJNYM LINKOWYM PARTY na daywithcoffee. Im nas więcej tym weselej! 

Poniżej banner, który możecie pobrać i udostępnić- będzie mi bardzo miło!


Lubicie tego typu zabawy na blogach? Chcecie ich częściej na daywithcoffee? Chętnie poznam Wasze opinie!

UDANEJ ZABAWY! :)