Mój miesiąc + LINKOWE PARTY#2Uważni czytelnicy bloga z pewnością zauważyli, że zamiast FOTO-MIESIĄCA, który gościł tutaj prawie pół roku, pojawia się wpis "Mój miesiąc....", oznaczający nie tylko kadry z minionego miesiąca, ale podsumowanie blogowych działań i LINKOWE PARTY, które wkracza tutaj już na stałe.#PRYWATNIE

Ubolewam nad utratą pierwszego miesiąca wakacji, który był dla mnie WYJĄTKOWY. Jeśli śledzicie uważnie mojego Fanpage to pewnie już wiecie, że zostałam narzeczoną najfajniejszego mężczyzny na świecie! Powoli moja Pinterestowa tablica zapełnia się różnorodnymi inspiracjami ślubnymi, choć wiem, że po zarezerwowaniu sali i orkiestry możemy odetchnąć na chwilę z ulgą;) Ponadto słonecznych dni nie brakowało, podczas których najchętniej zażywałam kąpieli w basenie i jadłam owocowe przysmaki. 

#boscaiola - kolejna restauracja na mapie ulubionych lokali w Krakowie- włoskie przysmaki plus cudny wystrój!#kolacja z dużą dawką miłości w wyjątkowy dzień;)


 #dobrej_kawy też nie brakowało!
#charlotte- najlepsze śniadania w Krakowie!


 #upały - lipiec mijał pod znakiem upałów, dlatego kąpiel w ogrodowym basenie wskazana!#jagody- kolejne letnie owoce, które uwielbiam. Efekt filetowych zębów też;)


#jezioro_czorsztyńskie - oglądane przejazdem, ale dobre i co. Takie widoki <3#BLOGOWO

Lipcowe wpisy, które mogliście przegapić: 

1. WAKACYJNE LINKOWE PARTY-  spotkało się z szalonym zainteresowaniem z Waszej strony, którym jestem MEGA POZYTYWNIE ZASKOCZONA. Dziękuję każdemu z osobna za udział i dobrą zabawę. 
Linkowe party wkracza na bloga już na stałe- szczegóły znajdziecie na końcu wpisu!

2. FOTO-MIESIĄC#5- CZERWIEC - wpis podsumowujący truskawkowy miesiąc- pełno owocowych inspiracji z sesją egzaminacyjną i obroną licencjatu w tle!

3. MODA NA PARYŻ- "ZAWSZE SZYKOWNA" I NIE TYLKO -recenzja książki, która ułatwi każdej osobie skompletowanie idealnej szafy. Poznacie też sekrety urody, stylu i szyku Francuzek!

4. WAKACYJNY PRZEGLĄD SZAFY-POSTAW NA BIEL! - kolejny post modowy w nieco nowocześniejszej wersji- zobacz co powinno się latem znaleźć w Twojej szafie!

W najbliższym czasie rozpocznie się też WYZWANIE BLOGOWE, dzięki któremu Wasze blogi zyskają nowe, wartościowe treści, my poznamy się jeszcze lepiej i spędzimy czas na fajnej zabawie! Zapraszam Was do śledzenia bloga, szczegóły już wkrótce!


#LINKOWE PARTY

Tak! Zabawa, która spotkała się z wielkim zainteresowaniem z Waszej strony wkracza na bloga już na stałe. Od tej pory co miesiąc, pod wpisem podsumowującym dany miesiąc będziecie mogli zamieszczać linki do swoich postów z minionego miesiąca. Mam nadzieję, że tym razem też mnie pozytywnie zaskoczycie! 

Zasady są jeszcze prostsze: za pomocą przycisku ADD YOUR LINK wklejacie swoje wpisy z miesiąca, którego dotyczy podsumowanie. Ilość dowolna- jak się chwalić to się chwalić! No i pamiętajcie, że komentujemy wpisy innych- sami wiecie jaka to frajda :)

Przycisk będzie widoczny przez tydzień (do 3.08.2015)