Kawowe wyzwanie blogowe- dołączysz?
Wakacje mijają jak zwykle w zaskakującym tempie. Korzystając z większej ilości wolnego czasu postanowiłam zorganizować na blogu KAWOWE WYZWANIE BLOGOWE, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim kawoszom, którzy tak jak ja nie wyobrażają sobie dnia bez kawy!

Przejdźmy do szczegółów:


Aby wziąć udział w zabawie musisz być miłośniczką kawy i posiadać własnego bloga. Potrzebna Ci będzie tylko klawiatura, blog, aparat, dobre chęci i ulubiona kawa.

Wyzwanie będzie trwało zaledwie 4 dni- dzięki temu nie będzie zbyt obciążające, a Wasze blogi zyskają nowe, ciekawe wpisy, na które trafią nowi czytelnicy oraz osoby biorące udział w kawowym wyzwaniu blogowym.Zasady są proste: 
1) Podczas trwania kawowego wyzwania blogowego (3-6.08) tworzysz wpisy odpowiadające tematom na każdy dzień, do których linki zamieszczasz pod MOIM WPISEM ODPOWIADAJĄCYM DANEMU DNIU KAWOWEGO WYZWANIA BLOGOWEGO  (za pomoca przycisku ADD YOUR LINK). Pamiętaj, by robić to właśnie tak, a nie w komentarzach pod postem.
2) Na czas trwania wyzwania (3-6.08) na swoim blogu dodajesz banner informujący o kawowym wyzwaniu blogowym, dzięki czemu więcej osób dowie się o organizowanej tutaj zabawie.Banner do ściągnięcia na końcu wpisu. 

3) Komentujemy wpisy innych uczestników, które będą pojawiać się wraz z kolejnymi dniami kawowego wyzwania blogowego. Sami wiecie ile to sprawia radości!

4) Możecie udostępniać informację o kawowym wzywaniu blogowym w SOCIAL MEDIACH. Im nas więcej tym tutaj weselej i zabawa będzie bardziej huczna! :-)

TEMATY KAWOWEGO WYZWANIA BLOGOWEGO:

3.08. (PONIEDZIAŁEK)- Jak wygląda mój idealny poranek z kawą?
4.08. (WTOREK)-  Kawa dla ochłody- moja ulubiona wersja.
5.08. (ŚRODA)- 4 powody, dla których piję kawę.
6.08. (CZWARTEK) - Kawa w mojej ulubionej filiżance/ kubku (ZDJĘCIE)


Do zabawy można dołączyć w każdej chwili, aż do jego zakończenia, czyli do dnia 6.08.2015 roku - ułatwienie dla tych, którzy dowiedzą się zbyt późno, albo nie będą mieć możliwości dodania wpisu w dany dzień. Wtedy zaczynamy zabawę po prostu od dnia, w którym dołączamy. 

Tematami wyzwania, oprócz tradycyjnych wpisów blogowych są także ZDJĘCIA- umieszczamy je w formie wpisu- oczywiście będzie mi bardzo miło jeśli oprócz samej fotografii zamieścicie także kilka słów od siebie.

Tutaj banner kawowego wyzwania blogowego do pobrania i wklejenia na własnym blogu:


Gotowa na kawowe wyzwanie blogowe? Zachęcam Was do zabawy! Poznajmy się nawzajem i pokażmy, że jesteśmy prawdziwymi miłośniczkami kawy w tylu wersjach, ile nas tutaj będzie!