Foto miesiąc #5- CZERWIECW dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam już po raz piąty kadry z minionego miesiąca. Pisząc tego posta, tradycyjnie zastanawiam się jak to się stało, że kolejny miesiąc odszedł w zapomnienie.

Czerwcowe podsumowanie miesiąca publikuję już w lipcu, ale myślę, że zdjęcia Wam to wynagrodzą ;)

Jeśli czerwiec to nie może zabraknąć truskawek- to właśnie z ich powodu jest to jeden z moich ulubionych miesięcy w roku. Zawsze zazdrościłam tym, którzy urodzili się w czerwcu- na ich urodzinach zawsze są torty i inne truskawkowe pyszności!


Pora na fotograficzny przegląd miesiąca:

 Każdy, kto był/jest studentem doskonale wie, że czerwiec to miesiąc letnich zmagań z sesją egzaminacyjną. Było trochę nauki i nerwów, ale kolejna sesja - szósta w moim życiu zdana. Pora na wakacje!Nie mogło zabraknąć także kawy- tutaj Latte w pełnej okazałości- takie jak lubię najbardziej. Zdjęcie zostało zrobione podczas weekendowego spotkania z przyjaciółką w jednej z krakowskich kawiarenek.


Znowu kawa- tym razem w zestawieniu ze świetną książką, jaką jest bez wątpienia "Zawsze szykowna" Tish Jett. Recenzja wkrótce na blogu, zapraszam już dziś!W czerwcu miałam okazję być także na weselu- po
tem pojawił się weselny wpis na blogu, w którym możecie poznać uroki i zalety wiejskich wesel. Uwielbiam takie zabawy! Czerwcowe szaleństwo truskawkowe- więcej pisać nie trzeba! Truskawki, dobra kawa, nutella i gazeta- wspaniały relaks w wolny dzień!


Tutaj po obronnie pracy licencjackiej- pierwszy etap wyższej edukacji już za mną! :)Na koniec ja w wersji prawie letniej w moich ulubionych klapkach, z którymi mogłabym się nie rozstawać! 


Czerwiec upłynął na nauce, kawie (jak zwykle) i wielu innych wspaniałych chwilach, które sprawiają, że każdy z poszczególnych miesięcy jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

P.S. Ostatnio usłyszałam od Was dużo miłych słów na temat zdjęć, które publikuję na blogu. Za wszystkie Wam ogromnie dziękuję, ponieważ są to moje pierwsze próby blogowej fotografii, które wrzucam tutaj z pewną dozą nieśmiałości i niepewności. Jesteście dla mnie ogromną motywacją!

A Wam jak minął ten truskawkowy miesiąc? 

Na blogu, do 15.07 trwa WAKACYJNE LINKOWE PARTY- dołączyliście już do zabawy?